{{ productAwardLocalized.Quote }}

Avail 1

4 099 zł

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

COVID-19. Sklepy rowerowe pozostają otwarte. Nie zwalnia nas to jednak z zachowania reżimu sanitarnego i wspólnego dbania o nasze bezpieczeństwo. Bardzo prosimy wszystkich Państwa, którzy odwiedzają sklepy rowerowe w całej Polsce, o przestrzeganie zaleceń i zasad higieny oraz stosowanie się do obowiązujących przepisów, a także komunikatów pracowników sklepów. Razem damy radę!

Udostępnij

OD EPICKICH SOLOWYCH PRZYGÓD PO GRUPOWE WYCIECZKI SZOSOWE – AVAIL JEST LEKKI, WYGODNY I STWORZONY DLA ROWERZYSTEK.

Wygodny podczas długich wypraw, żwawy na podjazdach i pewny na zjazdach – ten uniwersalny rower szosowy endurance pomoże Ci pokonywać kolejne kilometry z łatwością i przyjemnością. Avail ma najnowsza geometrię ramy endurance i widelec kompozytowy klasy Advanced z rurą sterową OverDrive, dzięki którym zapewnia precyzyjne kierowanie i zmniejsza zmęczenie podczas wielokilometrowych tras. Suport PowerCore przekazuje moc z każdego obrotu korbą bezpośrednio do kół, zapewniając doskonałą efektywność pedałowania.

Główne korzyści

Z myślą o długotrwałym wysiłku

Nowoczesna geometria endurance, lekka i zrównoważona, została zaprojektowana z myślą o kobiecej budowie ciała. Zapewnia ona spokojną jazdę przez cały dzień.

Przenoszenie mocy

Ta wydajna rama, wyposażona w rozwiązania OverDrive i PowerCore, zapewnia doskonałą sztywność bez pogorszenia amortyzacji.

Komfort

Konstrukcja zaprojektowana dla kobiet według filozofii 3F, kompozytowy widelec i rury ALUXX są idealne do zapuszczania się coraz dalej i jeżdżenia coraz dłużej.

Za co go uwielbiamy

Stabilność na zakrętach, efektywne przekazanie mocy i niezrównany komfort to wynik dobrze zrównoważonej konstrukcji z uwzględnieniem potrzeb kobiet. Avail to lekkie przedłużenie Twego ciała, które intuicyjnie porusza się wraz z Tobą. Model ten został stworzony na długie dni w trasie. Dzięki eleganckiemu, nowoczesnemu wykończeniu możesz pozostać w czołówce w wielkim stylu.

Specyfikacja
  • Rozmiary
    XXS,XS,S,M,L
  • Kolor
    Rainbow White
  • Rama
    Aluminium ALUXX
  • Widelec
    Kompozyt węglowy Advanced, OverDrive
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    Giant Connect
  • Wspornik kierownicy
    Giant Sport
  • Wspornik siodła
    Giant D-Fuse, aluminiowy
  • Siodło
    Liv Approach
  • Pedały
    N/A
  • Manetki
    Shimano Sora
  • Przerzutka przednia
    Shimano Sora
  • Przerzutka tylna
    Shimano Sora GS
  • Hamulce
    Tektro TK-B177
  • Dzwignie hamulca
    Shimano Sora
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano HG400, 11x34
  • Łańcuch
    KMC X9
  • Mechanizm korbowy
    Shimano Sora, 34/50
  • Srodek suportu
    Shimano, zewnętrzne, zintegrowana oś
  • Obręcze
    Giant S-R3
  • Piasty
    Giant S-R3
  • Szprychy
    Giant S-R3
  • Opony
    Giant S-R3 AC, 700x28c
  • Waga orientacyjna
    9,60 kg

Najważniejsze informacje

Avail with interactive tooltips

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      153 cm5’0”  to 162 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      165 cm5’5”  to 174 cm5’9”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSM
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)43016,946518,350019,7
BKąt podsiodłowy (degrees)75,0°74,5°74,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)51520,352520,754021,3
DDługość główki ramy (mm) (inch)1355,31505,91706,7
EKąt główki ramy (degrees)70,5°72,0°72,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)451,8451,8451,8
GTrail (mm) (inch)732,963,52,563,52,5
HBaza kół (mm) (inch)99839,399039100039,4
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)42016,542016,542016,5
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)702,8702,8702,8
KStack (mm) (inch)53020,955021,756922,4
LReach (mm) (inch)37214,637214,637714,8
MPrzekrok (mm) (inch)6872771628,274429,3
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)3801540015,740015,7
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)702,8803,1903,5
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1656,51706,71706,7
QRozmiar kół 700C700C700C

Technologie

Technologia Aluxx
Geometria Compact Road
OverDrive
Wspornik podsiodłowy D-Fuse