{{ productAwardLocalized.Quote }}

Avail 1

5 499 zł

Jaki jest mój rozmiar?

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Udostępnij

OD EPICKICH SOLOWYCH PRZYGÓD PO GRUPOWE WYCIECZKI SZOSOWE – AVAIL JEST LEKKI, WYGODNY I STWORZONY DLA ROWERZYSTEK.

Główne korzyści

Z myślą o długotrwałym wysiłku

Nowoczesna geometria endurance, lekka i zrównoważona, została zaprojektowana z myślą o kobiecej budowie ciała. Zapewnia ona spokojną jazdę przez cały dzień.

Przenoszenie mocy

Ta wydajna rama, wyposażona w rozwiązania OverDrive i PowerCore, zapewnia doskonałą sztywność bez pogorszenia amortyzacji.

Komfort

Avail poradzi sobie na mniej uczęszczanych drogach dzięki kompatybilności z szerszymi oponami i wspornikowi siodła D-Fuse, który tłumi nierówności.

Najważniejsze informacje

Avail with interactive tooltips

Technologie

Technologia Aluxx
Geometria Compact Road
Wspornik podsiodłowy D-Fuse
OverDrive

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XXS
      145 cm4’9”  to 156 cm5’1”
  • XS
      153 cm5’0”  to 162 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      165 cm5’5”  to 174 cm5’9”
  • L
      171 cm5’7”  to 182 cm6’0”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XXSXSSML
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)39515,643016,946518,350019,753521,1
BKąt podsiodłowy (degrees)75,0°75,0°74,5°74,0°74,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)50019,751520,352520,754021,355521,9
DDługość główki ramy (mm) (inch)1204,71355,31505,91706,71907,5
EKąt główki ramy (degrees)70,0°70,5°72,0°72,0°72,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8
GTrail (mm) (inch)76,23732,963,52,563,52,563,52,5
HBaza kół (mm) (inch)98638,899839,399039100039,4101640
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)42016,542016,542016,542016,542016,5
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)702,8702,8702,8702,8702,8
KStack (mm) (inch)51420,253020,955021,756922,458823,1
LReach (mm) (inch)36214,337214,637214,637714,838615,2
MPrzekrok (mm) (inch)66226,16872771628,274429,377230,4
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)380153801540015,740015,742016,5
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)702,8702,8803,1903,5903,5
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1656,51656,51706,71706,7172,56,8
QRozmiar kół 700C700C700C700C700C
Specyfikacja
  • Rozmiary
    XXS, XS, S, M, L
  • Kolor
    Milky Way
  • Rama
    Aluminium ALUXX, max. szerokość opony 30mm
  • Widelec
    Kompozyt Advanced, karbonowa rura sterowa OverDrive (1 1/8 x 1 1/2")
  • Tylny amortyzator
    brak
  • Kierownica
    Liv Connect, 31.8mm
  • Chwyty
    Liv
  • Wspornik kierownicy
    Liv Sport
  • Wspornik siodła
    Giant D-Fuse, aluminium
  • Siodło
    Liv Approach
  • Pedały
    brak
  • Manetki
    Shimano Sora, 2x9
  • Przerzutka przednia
    Shimano Sora
  • Przerzutka tylna
    Shimano Sora
  • Hamulce
    Tektro TK-B177
  • Dzwignie hamulca
    Shimano Sora
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano CS-HG400, 9-s, 11-34
  • Łańcuch
    KMC X9
  • Mechanizm korbowy
    Shimano Sora, 34/50
  • Srodek suportu
    Zewnętrzne, wkręcane, zintegrowana oś
  • Obręcze
    zestaw Giant S-R3 Disc
  • Piasty
    Giant S-R3 Disc
  • Szprychy
    Giant S-R3 Disc
  • Opony
    Giant S-R3 AC, 700x28c
  • Dodatki
    -
  • Waga orientacyjna
    9,6 kg (rozmiar S)

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Polecamy

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.