Skip to main content
{{product.Name}}
{{product.Name}}
{{ product.ProductAward.Quote }}

Avow Advanced

2020

9 999 zł

Kontakt

Jaki jest mój rozmiar?

PORÓWNAJ

Udostępnij

IDEALNE DOPASOWANIE, ŁATWOŚĆ REGULACJI I AERODYNAMIKA TWORZĄ NIEPOWSTRZYMANĄ TRÓJCĘ W PIERWSZYM WYCZYNOWYM ROWERZE TRIATHLONOWYM NAPRAWDĘ STWORZONYM SPECJALNIE DLA KOBIET.

Avow Advanced wykorzystuje najnowsze rozwiązania związane z aerodynamiką i dopasowaniem, aby stworzyć wyczynowy rower triathlonowy specjalnie dla kobiet, który uzupełnia prędkość doskonałym dopasowaniem. Lekka rama wykonana jest ręcznie przy użyciu technologii AeroSystem Shaping z kompozytu klasy Advanced z układem włókien dobranym specjalnie dla kobiet. Zaprojektowany zgodnie z filozofią projektową Liv 3F, Avow Advanced to maszyna wyczynowa z wygodnymi punktami styku i uniwersalnym ustalaniem pozycji, które pozwala dłużej jeździć komfortowo. Zestaw aerodynamicznych kół, kierownica i siodełko sprawiają, że Avow Advanced to doskonały wybór dla wyczynowej triathlonistki.

Główne korzyści

Zaprojektowany dla kobiet

Zaprojektowana zgodnie z filozofią projektową Liv 3F geometria ramy, układ włókien w kompozycie i uniwersalne możliwości dobrania pozycji, które strategicznie wykorzystują określone grupy mięśni, aby zachować siły na cały triathlon.

Komfortowy

Rower triathlonowy, który jest faktycznie komfortowy i daje przewagę wynikającą z aerodynamicznej pozycji.

Aerodynamiczny

Aerodynamiczna konstrukcja pozwalająca kobietom wykorzystać ich siłę do uzyskania jak największej prędkości i jak najwyższych osiągów.

Za co go uwielbiamy

Będąc w awangardzie dopasowania roweru do potrzeb kobiet, Avow Advanced zapewnia uczucie świeżości mimo aerodynamicznej pozycji. Avow Advanced, wykonany zgodnie z filozofią projektową Liv 3F, spełnia najwyższe standardy, a wygodne punkty styku i uniwersalne ustalanie pozycji pozwalają dłużej jeździć komfortowo.

Specyfikacja
RozmiaryXS, S, M
KolorBiały
RamaKompozyt węglowy Advanced
WidelecKompozyt węglowy - Advanced, aluminiowa rura sterowa OverDrive
Tylny amortyzatorN/A
KierownicaLIV Avow, alu.
Wspornik kierownicyGIANT Contact, alu.
Wspornik siodłaLIV Avow, kompozyt węglowy
SiodłoISM PS1.0
PedałyN/A
ManetkiSHIMANO SL-BSR1, 2x11
Przerzutka przedniaSHIMANO 105
Przerzutka tylnaSHIMANO 105
Hamulce[P] TKB84 [T] TBK88
Dzwignie hamulcaTEKTRO RX 4.1
Kaseta / WolnobiegSHIMANO 105, 11-30T, 11s.
ŁańcuchKMC X11EL-1
Mechanizm korbowyFSA Trimax Alloy, 50/34T
Srodek suportuFSA PressFit
ObręczeGIANT P-A2 Aero, wys.:30mm, DBL (Dynamic Balanced Lacing), Tubeless, alu.
PiastyGIANT by FORMULA, łożyska maszynowe, QR
SzprychySAPIM Race, 16/24
OponyGIANT Gavia AC Lite 700x25c, 60TPI, Tubeless, zwijane
DodatkiUchwyt na koszyki bidonu przykręcany z tyłu siodła
Waga9,50 kg (rozmiar S)

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.

Najważniejsze informacje

Będąc w awangardzie dopasowania roweru do potrzeb kobiet, Avow Advanced zapewnia uczucie świeżości mimo aerodynamicznej pozycji. Avow Advanced, wykonany zgodnie z filozofią projektową Liv 3F, spełnia najwyższe standardy, a wygodne punkty styku i uniwersalne ustalanie pozycji pozwalają dłużej jeździć komfortowo.

1 2 3 4 5 6 7 Najważniejsze informacje

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

  • XS
      154 cm5’1”  to 167 cm5’6”
  • S
      160 cm5’3”  to 173 cm5’8”
  • M
      167 cm5’6”  to 180 cm5’11”
bike diagram
  XSSM
Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)48018,951020,153020,9
Kąt podsiodłowy (degrees)77,0°77,0°77,0°
Długość górnej rury (mm) (inch)50019,751520,354021,3
Długość główki ramy (mm) (inch)803,1953,71254,9
Kąt główki ramy (degrees)72,0°72,5°72,5°
Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)401,6401,6401,6
Trail (mm) (inch)682,7642,5642,5
Baza kół (mm) (inch)96137,897438,3100139,4
Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)40515,940515,940515,9
Obnizenie srodka suportu (mm) (inch)753753753
Stack (mm) (inch)49019,350419,853421
Reach (mm) (inch)38715,239815,741716,4
Przekrok (mm) (inch)74029,176730,278831
Szerokość kierownicy (mm) (inch)40015,740015,740015,7
Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)803,1803,1803,1
Długość ramienia korby (mm) (inch)1656,51656,51656,5
Rozmiar kół 700C 700C 700C

Technologie

Technologia Advanced Composite
Technologia AeroSystem Shaping
Filozofia 3F
PowerCore

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.