{{ productAwardLocalized.Quote }}

Avow Advanced Pro 2

20 199 zł

Jaki jest mój rozmiar?

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Udostępnij

IDEALNE DOPASOWANIE, ŁATWOŚĆ REGULACJI I AERODYNAMIKA TWORZĄ NIEPOWSTRZYMANĄ TRÓJCĘ W PIERWSZYM WYCZYNOWYM ROWERZE TRIATHLONOWYM NAPRAWDĘ STWORZONYM SPECJALNIE DLA KOBIET.

Główne korzyści

Absolutna aerodynamika

Od aerodynamicznej konstrukcji ramy, poprzez koła, widelec i kierownicę – Avow przekrada się przez powietrze, pozwalając osiągnąć największą prędkość i uzyskać najlepsze wyniki.

Z myślą o długotrwałym wysiłku

Szereg możliwości ustawiania pozycji ciała pozwala oszczędzać energię w istotnych grupach mięśni na kolejne etapy triathlonu.

Moc

Opatentowany suport o powiększonej średnicy i symetryczna konstrukcja tylnych widełek, zwiększają sztywność i pozwalają zmaksymalizować przeniesienie mocy.

Najważniejsze informacje

Avow Advanced Pro with interactive tooltips

Technologie

Technologia Advanced Composite
Technologia AeroSystem Shaping
OverDrive
PowerCore
Tubeless System

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      154 cm5’1”  to 167 cm5’6”
  • S
      160 cm5’3”  to 173 cm5’8”
  • M
      167 cm5’6”  to 180 cm5’11”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSM
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)48018,951020,153020,9
BKąt podsiodłowy (degrees)77,0°77,0°77,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)50019,751520,354021,3
DDługość główki ramy (mm) (inch)803,1953,71254,9
EKąt główki ramy (degrees)72,0°72,5°72,5°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)401,6401,6401,6
GTrail (mm) (inch)682,7642,5642,5
HBaza kół (mm) (inch)96137,897438,3100139,4
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)40515,940515,940515,9
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)753753753
KStack (mm) (inch)49019,350419,853421
LReach (mm) (inch)38715,239815,741716,4
MPrzekrok (mm) (inch)74029,176730,278831
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)40015,740015,740015,7
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)803,1803,1803,1
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1656,51656,51656,5
QRozmiar kół 700C 700C 700C
Specyfikacja
  • Rozmiary
    XS, S, M
  • Kolor
    Milky Way
  • Rama
    Kompozyt Advanced, max. szerokość opony 25mm
  • Widelec
    Kompozyt Advanced, aluminiowa rura sterowa OverDrive (1 1/8 x 1 1/2")
  • Tylny amortyzator
    brak
  • Kierownica
    Liv Avow Carbon
  • Chwyty
    Liv Contact Gel
  • Wspornik kierownicy
    Liv Avow aluminiowy
  • Wspornik siodła
    Liv Avow Carbon
  • Siodło
    ISM PS1.0
  • Pedały
    brak
  • Manetki
    Shimano SL-BSR1, 2x11
  • Przerzutka przednia
    Shimano Ultegra
  • Przerzutka tylna
    Shimano Ultegra
  • Hamulce
    Giant SpeedControl SL
  • Dzwignie hamulca
    Giant Trinity
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano Ultegra, 11-s, 11-30
  • Łańcuch
    KMC X11SL-1
  • Mechanizm korbowy
    Shimano Ultegra, 36/52 z pomiarem mocy Giant Power Pro
  • Srodek suportu
    Shimano, press fit
  • Obręcze
    zestaw Giant P-A2
  • Piasty
    zestaw Giant P-A2
  • Szprychy
    zestaw Giant P-A2
  • Opony
    Giant Gavia AC Lite, bezdętkowe, 700x25c (26.5mm), zwijane
  • Dodatki
    Zintegrowany bidon, zintegrowany pojemnik na odżywki, zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, klucz do zaworu, instrukcja), kabel ładowania Power Pro
  • Waga orientacyjna
    9,8 kg (rozmiar S)

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Polecamy

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.