Skip to main content
{{product.Name}}
{{product.Name}}
{{ product.ProductAward.Quote }}

Avow Advanced Pro 2

2021

15 499 zł

Kontakt

Jaki jest mój rozmiar?

PORÓWNAJ

Udostępnij

IDEALNE DOPASOWANIE, ŁATWOŚĆ REGULACJI I AERODYNAMIKA TWORZĄ NIEPOWSTRZYMANĄ TRÓJCĘ W PIERWSZYM WYCZYNOWYM ROWERZE TRIATHLONOWYM NAPRAWDĘ STWORZONYM SPECJALNIE DLA KOBIET.

Avow Advanced Pro wykorzystuje najnowsze rozwiązania związane z aerodynamiką i dopasowaniem, aby stworzyć wyczynowy rower triathlonowy specjalnie dla kobiet, który uzupełnia prędkość doskonałym dopasowaniem. Lekka rama jest wykonana ręcznie przy użyciu technologii AeroSystem Shaping z kompozytu klasy Advanced z układem włókien dobranym specjalnie dla kobiet. Avow Advanced Pro, wykonany zgodnie z filozofią projektową 3F, to maszyna wyczynowa, z wygodnymi punktami styku i wszechstronnym ustalaniem pozycji, które pozwala dłużej jeździć komfortowo. AeroVault umożliwia przechowywanie najważniejszych rzeczy w zasięgu ręki dzięki systemom nawadniania i schowkom zintegrowanym w rowerze. Zestaw aerodynamicznych kół, wyjątkowy kokpit oraz widelec AeroDrive sprawiają, że Avow Advanced Pro to doskonały wybór dla wyczynowej triathlonistki.

Główne korzyści

Komfort

Filozofia projektowa Liv 3F i konstrukcja uwzględniająca potrzeby wraz z technologią ramy kompozytowej Advanced pozwoliły stworzyć komfortowo dopasowany rower triathlonowy dla kobiet.

Z myślą o długotrwałym wysiłku

Szereg możliwości ustawiania pozycji ciała pozwala oszczędzać energię w istotnych grupach mięśni na kolejne etapy triathlonu.

Absolutna aerodynamika

Od aerodynamicznej konstrukcji ramy, poprzez koła, widelec i kierownicę – Avow przekrada się przez powietrze, pozwalając osiągnąć największą prędkość i uzyskać najlepsze wyniki.

Za co go uwielbiamy

W przeszłości wyrażenia „komfort” i „rower triathlonowy” nie szły w parze, ale Liv zbuntowała się przeciw temu i zaproponowała Avow Advanced Pro. Ten triathlonowy rower zapewnia regulowane dopasowanie z uwzględnieniem potrzeb kobiet, dzięki czemu można uzyskać komfort i moc podczas walki o wyniki na najwyższym poziomie. Zarówno umysł jak i ciało trzeba czasem odświeżyć, dlatego system nawadniania niewymagający użycia rąk oraz aerodynamiczny schowek na przekąski szybko dołączają do grona ulubionych rozwiązań triathlonistek.

Specyfikacja
RozmiaryXS, S, M
KolorEszeweria
RamaKompozyt węglowy Advanced technologia AeroSystem Shaping, suport PowerCore BB86 - PressFit, wew. prowadzenie pancerzy
WidelecKompozyt węglowy - Advanced, aluminiowa rura sterowa 1 1/2" -1 1/8" OverDrive, technologia AeroSystem Shaping
Tylny amortyzatorN/A
KierownicaLiv Avow, kompozyt węglowy
Wspornik kierownicyGiant Contact
Wspornik siodłaAvow, kompozytowy
SiodłoISM PS1.0
PedałyN/A
ManetkiShimano SL-BSR1, 2x11
Przerzutka przedniaShimano Ultegra
Przerzutka tylnaShimano Ultegra
HamulceGiant SpeedControl SL
Dzwignie hamulcaGiant Trinity
Kaseta / WolnobiegShimano Ultegra, 11-30
ŁańcuchKMC X11SL-1
Mechanizm korbowyShimano Ultegra, 36/52, z pomiarem mocy Giant Power Pro
Srodek suportuShimano, press fit
ObręczeGiant P-A2
PiastyGiant P-A2
SzprychyGiant P-A2
OponyGiant Gavia AC 1, 700x25c, tubeless, zwijana
DodatkiZintegrowany bidon, zintegrowany pojemnik na odżywki
WagaW branży rowerowej nie ma standardu porównywania wagi rowerów między segmentami lub markami. Wielu producentów podaje najniższą możliwą wagę roweru. Różnice zależą od wielkości ramy, użytych materiałów, wagi osprzętu i akcesoriów. Dlatego najlepszym sposobem, aby ocenić wagę konkretnego roweru jest jego wypróbowanie. Sugerujemy wizytę u lokalnego dystrybutora, który zważy wybrany rower. Wszystkie rowery Giant są zaprojektowane tak, aby oferowały jak najlepszą w swojej klasie wagę i jakość jazdy.

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.

Najważniejsze informacje

1 2 3 4 5 6 7 Najważniejsze informacje

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

  • XS
      154 cm5’1”  to 167 cm5’6”
  • S
      160 cm5’3”  to 173 cm5’8”
  • M
      167 cm5’6”  to 180 cm5’11”
bike diagram
  XSSM
Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)48018,951020,153020,9
Kąt podsiodłowy (degrees)77,0°77,0°77,0°
Długość górnej rury (mm) (inch)50019,751520,354021,3
Długość główki ramy (mm) (inch)803,1953,71254,9
Kąt główki ramy (degrees)72,0°72,5°72,5°
Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)401,6401,6401,6
Trail (mm) (inch)682,7642,5642,5
Baza kół (mm) (inch)96137,897438,3100139,4
Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)40515,940515,940515,9
Obnizenie srodka suportu (mm) (inch)753753753
Stack (mm) (inch)49019,350419,853421
Reach (mm) (inch)38715,239815,741716,4
Przekrok (mm) (inch)74029,176730,278831
Szerokość kierownicy (mm) (inch)40015,740015,740015,7
Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)803,1803,1803,1
Długość ramienia korby (mm) (inch)1656,51656,51656,5
Rozmiar kół 700C 700C 700C

Technologie

Technologia Advanced Composite
OverDrive
Technologia AeroSystem Shaping
Filozofia 3F
PowerCore

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.