{{ productAwardLocalized.Quote }}

Bliss

2 199 zł

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

COVID-19. Sklepy rowerowe pozostają otwarte. Nie zwalnia nas to jednak z zachowania reżimu sanitarnego i wspólnego dbania o nasze bezpieczeństwo. Bardzo prosimy wszystkich Państwa, którzy odwiedzają sklepy rowerowe w całej Polsce, o przestrzeganie zaleceń i zasad higieny oraz stosowanie się do obowiązujących przepisów, a także komunikatów pracowników sklepów. Razem damy radę!

Udostępnij

Wyposażony tak by radzić sobie z każdym terenem – pokonuj drogi, ścieżki i szlaki z pewnością i w dobrym stylu.

Główne korzyści

Budzący zaufanie

Idealny na pierwszy rower górski. Aluminiowa rama klasy ALUXX jest lekka, zwinna i trwała, niska wysokość przekroku zapewnia łatwiejsze manewrowanie w terenie.

Zorientowany na rowerzystkę

Dwa rodzaje kół (26 lub 27.5 cali) w zależności od rozmiaru ramy dla wyważonych doświadczeń.

Gładkie prowadzenie

Przednie zawieszenie o skoku 75mm zapewnia komfort i łatwość prowadzenia.

Specyfikacja
  • Rozmiary
    26": XXS, XS 27.5": S, M
  • Kolor
    Desert Sage / Trekking Green, Eclipse / Pale Mauve
  • Rama
    Aluminium ALUXX
  • Widelec
    SR Suntour XCE 28, skok 80mm
  • Tylny amortyzator
    brak
  • Kierownica
    Giant Sport, aluminiowa
  • Chwyty
    Giant Sole-O
  • Wspornik kierownicy
    Giant Sport, aluminiowy, 15°
  • Wspornik siodła
    Giant Sport, 300x 30.9mm
  • Siodło
    Liv Custom
  • Pedały
    platformowe
  • Manetki
    Shimano EF41, 3x7
  • Przerzutka przednia
    Shimano Tourney
  • Przerzutka tylna
    Shimano Tourney
  • Hamulce
    V-brake
  • Dzwignie hamulca
    Shimano EF41
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano MF-TZ500, 14x34
  • Łańcuch
    KMC Z7
  • Mechanizm korbowy
    ProWheel forged, 24/34/42
  • Srodek suportu
    kwadrat
  • Obręcze
    Giant, aluminiowe
  • Piasty
    Aluminiowe, uszczelnione łożyska
  • Szprychy
    Stal nierdzewna, 14g
  • Opony
    Giant Quickcross, 27.5x2.1 / 26x2.1
  • Dodatki
    TK" max tire size
  • Waga orientacyjna
    W branży rowerowej nie ma standardu porównywania wagi rowerów między segmentami lub markami. Wielu producentów podaje najniższą możliwą wagę roweru. Różnice zależą od wielkości ramy, użytych materiałów, wagi osprzętu i akcesoriów. Dlatego najlepszym sposobem, aby ocenić wagę konkretnego roweru jest jego wypróbowanie. Sugerujemy wizytę u lokalnego dystrybutora, który zważy wybrany rower. Wszystkie rowery Giant są zaprojektowane tak, aby oferowały jak najlepszą w swojej klasie wagę i jakość jazdy.

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XXS (26")XS (26")S (27.5")M (27.5")
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)3301337014,642016,547018,5
BKąt podsiodłowy (degrees)74,5°74,0°73,5°73,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)53521,155021,757022,459523,4
DDługość główki ramy (mm) (inch)953,71104,31104,31355,3
EKąt główki ramy (degrees)69,5°69,5°69,5°69,4°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)401,6401,6421,7421,7
GTrail (mm) (inch)82,93,282,93,284,93,384,93,3
HBaza kół (mm) (inch)103740,8104841,3107642,4109743,2
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)42416,742416,743517,143517,1
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)401,6401,6481,9481,9
KStack (mm) (inch)53721,155121,760223,762524,6
LReach (mm) (inch)38615,239215,439215,440415,9
MPrzekrok (mm) (inch)60823,963124,867526,671128
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)60023,660023,662024,464025,2
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)602,4602,4753903,5
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,71706,71756,9
QRozmiar kół 26"26"27.5"27.5"

Technologie

Technologia Aluxx