Skip to main content
{{product.Name}}
{{product.Name}}
{{ product.ProductAward.Quote }}

Ease-E+ 2 LDS

2021

6 999 zł

Kontakt

Jaki jest mój rozmiar?

PORÓWNAJ

Udostępnij

Zaangażuj się w codzienne przejażdżki dla sprawności i zabawy. Dzięki klasycznemu wyglądowi i nowoczesnym technologiom ten wygodny rower elektryczny umożliwia to wszystko.

Ten płynny i cichy rower elektryczny to dla Ciebie zaproszenie do jazdy. Niezależnie od tego, czy jeździsz po mieście, fitness, czy po prostu dla zabawy, Ease E + jest z Tobą przez cały czas. Silnik Giant SyncDrive F zapewnia płynną, cichą i naturalną jazdę. Lekka aluminiowa rama ma niską górną rurę, co ułatwia wsiadanie i zsiadanie. Amortyzowany widelec i sztyca pomagają pokonać nierówne drogi, a zmiana biegów jest cicha i płynna.

Główne korzyści

Płynna kontrola

Technologia Giant SyncDrive F zapewnia odpowiednią ilość mocy do wygodnej jazdy. Akumulator EnergyPak 300 zapewnia długotrwałe wspomaganie.

Regulowane wspomaganie

Silnik SyncDrive F zapewnia współczynniki wsparcia do 300 procent, dzięki czemu możesz dostosować je do preferowanego stylu jazdy.

Łatwość wsiadania

Niska konstrukcja umożliwiająca łatwe wsiadanie i zsiadanie oraz wygodną, pewną jazdę.

Specyfikacja
SilnikNOWY Giant SyncDrive Silent 30Nm, w przedniej piaście
Jednostka sterującaGiant RideControl ONE
SterownikGiant PedalPlus 3 - sensor technology
Panel sterującyN/A
AkumulatorGiant EnergyPak 300, 36V Lithium-Ion
RozmiaryXS, S, M, L
KolorGranatowy
RamaAluminium ALUXX
WidelecSztywny, Aluminium ALUXX
Tylny amortyzatorN/A
KierownicaGiant City, gięta do tyłu 30°, alu.
Wspornik kierownicyRozporowy, sztywny, 30°
Wspornik siodłaAluminiowy
SiodłoSELLE ROYAL Nuvola, żelowe
PedałyAnypoślizgowe
ManetkiShimano Altus, 1x8s
Przerzutka przedniaN/A
Przerzutka tylnaShimano Altus RD-M310
HamulceV-brake
Dzwignie hamulcaTEKTRO, zintegrowany dzwonek
Kaseta / WolnobiegShimano HG-20, 12-32T
ŁańcuchKMC X.8
Mechanizm korbowyGiant 46T, alu.
Srodek suportuGiant PedlaPlus BB sensor
ObręczeGiant GX02 622x19, dwuścienne, alu.
Piasty[P] Giant SyncDrive Silent [T] aluminiowa
SzprychyStal nierdzewna
OponyKenda K-west, 622x37mm
DodatkiGiant EnergyPak 4A, Nóżka
Oświetlenie-
Zabezpieczenie-
BagażnikZintegrowany, alu.
WagaW branży rowerowej nie ma standardu porównywania wagi rowerów między segmentami lub markami. Wielu producentów podaje najniższą możliwą wagę roweru. Różnice zależą od wielkości ramy, użytych materiałów, wagi osprzętu i akcesoriów. Dlatego najlepszym sposobem, aby ocenić wagę konkretnego roweru jest jego wypróbowanie. Sugerujemy wizytę u lokalnego dystrybutora, który zważy wybrany rower. Wszystkie rowery Giant są zaprojektowane tak, aby oferowały jak najlepszą w swojej klasie wagę i jakość jazdy.

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

  • XS
      155 cm5’1”  to 165 cm5’5”
  • S
      160 cm5’3”  to 170 cm5’7”
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
bike diagram
  XSSML
Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)40015,745017,750019,755021,7
Kąt podsiodłowy (degrees)73,0°72,5°72,0°72,0°
Długość górnej rury (mm) (inch)58022,859023,259023,260023,6
Długość główki ramy (mm) (inch)1606,31606,31807,12007,9
Kąt główki ramy (degrees)70,0°70,0°70,0°70,0°
Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)421,7421,7421,7421,7
Trail (mm) (inch)823,2823,2823,2823,2
Baza kół (mm) (inch)110643,5111043,7112544,3114545,1
Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)47618,747618,747618,747618,7
Obnizenie srodka suportu (mm) (inch)602,4602,4602,4602,4
Stack (mm) (inch)63725,163725,165625,867526,6
Reach (mm) (inch)38515,238915,339715,641016,1
Szerokość kierownicy (mm) (inch)67026,467026,467026,467026,4
Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)903,5903,5903,5903,5
Długość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,71706,71706,7
Rozmiar kół 700C700C700C700C

Technologie

Technologia ALUXX SL
Hybrid Cycling Technology (HCT)
RideControl EVO

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.