{{ productAwardLocalized.Quote }}

Embolden 2

10 499 zł

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Udostępnij

Nie ma rzeczy niemożliwych dla Embolden, roweru trailowego stworzonego by zdobywać trudne podjazdy, kręte single i zjeżdżać po skałach.

Główne korzyści

Rozmiar kół

Rozmiar koła (27,5" i 29") dostosowany do rozmiaru ramy sprawia, że Embolden będzie pasować do Ciebie i do Twoich ulubionych tras.

Sprawność na szlaku

Koła bezdętkowe, sztyca regulowana, górskie siodło Liv Sylvia i napęd 1x pozwalają pewnie przemierzać nowe, techniczne trasy. Zawieszenie skrojone na miarę

Zawieszenie skrojone na miarę

Zawieszenie FlexPoint o skoku 120 mm i widelec Crest 34 o skoku 130 mm zostały zestrojone przez kobiety, dla kobiet, aby zapewnić optymalną dla przeznaczenia roweru pracę, trakcję i kontrolę.

Najważniejsze informacje

Embolden with interactive tooltips

Technologie

Technologia Aluxx
System zawieszenia Flexpoint
OverDrive
PowerCore
Tubeless System

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XS (27.5")S (27.5")M (27.5")
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)380154061644517,5
BKąt podsiodłowy (degrees)74,0°74,0°74,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)56522,258022,859523,4
DDługość główki ramy (mm) (inch)953,71003,91104,3
EKąt główki ramy (degrees)67,5°67,5°67,5°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)431,7431,7431,7
GTrail (mm) (inch)103,64,1103,64,1103,64,1
HBaza kół (mm) (inch)110943,7112544,3114144,9
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)43517,143517,143517,1
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)200,8200,8200,8
KStack (mm) (inch)5602256522,257422,6
LReach (mm) (inch)40415,941816,543016,9
MPrzekrok (mm) (inch)69027,270527,873328,9
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)75029,575029,578030,7
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)401,6401,6502
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1656,51706,71706,7
QRozmiar kół 27.5"27.5"27.5"
Specyfikacja
  • Rozmiary
    27.5": XS, 29": S, M, L
  • Kolor
    Milky Way
  • Rama
    Aluminium ALUXX, 120mm skoku zawieszenia FlexPoint, max. szerokość opony 29": 2.4"(29"), 27.5": 2.6", max. tarcza mechanizmu korbowego 32t
  • Widelec
    Giant Crest 34 RCL, skok 130mm, Boost 15x110
  • Tylny amortyzator
    Suntour Raidon R, 184.15/44.45
  • Kierownica
    Giant Connect Trail, aluminiowa
  • Chwyty
    Giant Sole-O
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact
  • Wspornik siodła
    Giant Contact Switch, regulowany 27.5: XS: skok 75mm / 30.9 x 295mm 29: S: skok 100mm / 30.9 x 345mm M: skok 125mm / 30.9 x 395mm L: skok 125mm / 30.9 x 395mm
  • Siodło
    Liv Sylvia
  • Pedały
    platformowe
  • Manetki
    Shimano Deore M4100, 1x10
  • Przerzutka przednia
    brak
  • Przerzutka tylna
    Shimano Deore M5120
  • Hamulce
    Tektro Orion HD-M745, 4-tłoczkowe, hydrauliczne, tarcze [P]180mm, [T]160mm
  • Dzwignie hamulca
    Tektro Orion HD-M745
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano Deore M4100, 11x46
  • Łańcuch
    KMC X-10
  • Mechanizm korbowy
    Praxis Cadet Boost, 30t
  • Srodek suportu
    Praxis, press fit
  • Obręcze
    Giant AM 29"/27.5", tubeless ready, 30mm wewnętrznej szerokości
  • Piasty
    Aluminiowe
  • Szprychy
    Sapim
  • Opony
    [P] Maxxis Rekon 27.5x2.6 WT, EXO, TR, bezdętkowe [T] Maxxis Ardent Race 27.5x2.6 WT, EXO, TR, bezdętkowe [P+T] Maxxis Forecaster 29x2.35"" WT, 60 TPI, EXO, TR, bezdętkowe
  • Dodatki
    Zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, klucz do zaworu, instrukcja)
  • Waga orientacyjna
    29": 14,1 kg (rozmiar S)

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Polecamy

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.