Skip to main content
{{product.Name}}
{{product.Name}}
{{ product.ProductAward.Quote }}

Embolden 2

2021

7 299 zł

Kontakt

Jaki jest mój rozmiar?

PORÓWNAJ

Udostępnij

POZNAJ PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY I ODKRYJ NIEZNANE TERYTORIUM Z EMBOLDENEM - IDEALNYM ROWEREM, KTÓRY ZABIERZE CIĘ NA SZLAKI I SINGLE.

Embolden został zaprojektowany z geometrią dopasowaną do kobiet i zawieszeniem o skoku 130 mm z przodu i 120 mm z tyłu, na platformie z jednym zawiasem Flexpoint. Rower pozostaje stabilny, szybki i pełen energii, nawet gdy teren staje się trudny technicznie, więc świetnie się nadaje do jazdy trailowej. Stosując naszą filozofię projektową 3F, zaprojektowałyśmy geometrię zapewniającą niską wysokość przekroku, co ułatwia zsiadanie i zmianę ułożenia ciała na ramie. Rozmiar kół 27,5 cala gwarantuje, że prowadzenie roweru jest dalej łatwe i przyjemne, mimo większej prędkości na zakrętach i kamienistym podłożu, co daje odczucie stabilnej, godnej zaufania jazdy.

Główne korzyści

Pewność na szlaku

Skok 120 mm z tyłu i 130 mm z przodu, dodająca pewności siebie geometria ramy, hamulce tarczowe i regulowana sztyca.

Wydajność w zasięgu ręki

Zastosowanie wysokiej klasy zawieszenia jednozawiasowego firmy Giant sprawia, że Embolden staje się dającym duże możliwości rowerem trailowym z pełnym zawieszeniem.

Inspirujący komfort

Wymiarowanie LivRight i filozofia projektowa 3F gwarantują konstrukcję faktycznie stworzoną dla kobiet i idealne dopasowanie we wszystkich rozmiarach ramy.

Za co go uwielbiamy

Zawieszenie ze skokiem 130 mm z przodu i 120 mm z tyłu w geometrii zapewniającej godne zaufania prowadzenie – Embolden pomoże Ci rozbudzić drzemiący w Tobie potencjał do jazdy górskiej i sprawi, że złapiesz bakcyla jazdy terenowej. Aktywne odczucia, doskonała przyczepność i potężne hamulce tarczowe – Embolden zachęca, aby wyjść i na nim pojeździć, ponieważ wiesz, że na niego możesz liczyć.

Specyfikacja
RozmiaryXS,S,M,L
KolorPalisander/Pustynna szałwia
RamaAluminium ALUXX, zawieszenie FlexPoint 120mm
WidelecSR Suntour Raidon 34, 130mm, oś 15x110mm/Giant Crest 34 RCL, 130mm, Boost, 42mm offset, custom tuned for Liv
Tylny amortyzatorSuntour Raidon R [184.15/44.45], custom tuned for Liv
KierownicaGiant Connect Trail
Wspornik kierownicyGiant Contact
Wspornik siodłaGiant Connect, 30.9
SiodłoLiv Sylvia
PedałyPlatformowe
ManetkiShimano Deore
Przerzutka przedniaN/A
Przerzutka tylnaShimano Deore
HamulceShimano BR-MT200, tarczowe hydrauczline
Dzwignie hamulcaShimano BL-MT201
Kaseta / WolnobiegShimano Deore, 10x51
ŁańcuchShimano
Mechanizm korbowyPraxis Cadet Boost, 30t
Srodek suportuPraxis, press fit
ObręczeGiant AM 27.5, tubeless ready, sleeve-joint rim, wew. szerokość 30mm
PiastyShimano
SzprychySapim
Opony[P] Maxxis Rekon 27.5x2.6 WT, EXO, TR, tubeless [T] Maxxis Ardent Race 27.5x2.6 WT, EXO, TR, tubeless
DodatkiZestaw tubeless
WagaW branży rowerowej nie ma standardu porównywania wagi rowerów między segmentami lub markami. Wielu producentów podaje najniższą możliwą wagę roweru. Różnice zależą od wielkości ramy, użytych materiałów, wagi osprzętu i akcesoriów. Dlatego najlepszym sposobem, aby ocenić wagę konkretnego roweru jest jego wypróbowanie. Sugerujemy wizytę u lokalnego dystrybutora, który zważy wybrany rower. Wszystkie rowery Giant są zaprojektowane tak, aby oferowały jak najlepszą w swojej klasie wagę i jakość jazdy.

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.

Najważniejsze informacje

1 2 3 4 5 6 Najważniejsze informacje

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

  • XS
      150 cm4’11”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 181 cm5’11”
bike diagram
  XSSML
Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)380154061644517,549019,3
Kąt podsiodłowy (degrees)74,0°74,0°74,0°74,0°
Długość górnej rury (mm) (inch)56522,258022,859523,461024
Długość główki ramy (mm) (inch)953,71003,91104,31204,7
Kąt główki ramy (degrees)67,5°67,5°67,5°67,5°
Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)431,7431,7431,7431,7
Trail (mm) (inch)103,64,1103,64,1103,64,1103,64,1
Baza kół (mm) (inch)110943,7112544,3114144,9115745,6
Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)43517,143517,143517,143517,1
Obnizenie srodka suportu (mm) (inch)200,8200,8200,8200,8
Stack (mm) (inch)5602256522,257422,658323
Reach (mm) (inch)40415,941816,543016,944217,4
Przekrok (mm) (inch)69027,270527,873328,975929,9
Szerokość kierownicy (mm) (inch)75029,575029,578030,778030,7
Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)401,6401,6502502
Długość ramienia korby (mm) (inch)1656,51706,71706,71756,9
Rozmiar kół 27.5"27.5"27.5"27.5"

Technologie

Technologia Aluxx
System zawieszenia Flexpoint
Tubeless System
Filozofia 3F

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.