{{ productAwardLocalized.Quote }}

Fathom 29 2

6 799 zł

Jaki jest mój rozmiar?

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Udostępnij

Płynnie pokonuj strome podjazdy. Pewnie i szybko śmigaj po singlach. Ten 29-calowy hardtail zapewnia wyważoną jazdę XC.

Główne korzyści

Konstrukcja na szlaki

Zrównoważona geometria z 75-stopniowym kątem rury podsiodłowej zapewnia silną pozycję do pedałowania, a 66-stopniowy kąt główki ramy zwiększa pewność i kontrolę na trudnych zjazdach.

Zwinne sterowanie

Lekka, sztywna rama z aluminium ALUXX SL oferuje zwinne przyspieszanie i zwrotność, ułatwiając podjeżdżanie, pokonywanie zakrętów i połykanie kilometrów z maksymalną wydajnością i prędkością.

Płynna kontrola

Widelec amortyzowany Giant Crest 34 o skoku 130 mm pochłania korzenie, skały i uskoki. Przyczepne opony o dużej objętości poprawiają trakcję na technicznych szlakach. Sztyca regulowana z manetką na kierownicy umożliwia regulację wysokości siodełka podczas jazdy, zapewniając pewną pozycję w zmiennym terenie.

Technologie

Technologia ALUXX SL
OverDrive
System Giant Tubeless

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)3801543016,946518,349519,5
BKąt podsiodłowy (degrees)75,0°75,0°75,0°75,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)59223,361224,163925,266226,1
DDługość główki ramy (mm) (inch)953,7953,71054,11154,5
EKąt główki ramy (degrees)66,0°66,0°66,0°66,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)441,7441,7441,7441,7
GTrail (mm) (inch)1224,81224,81224,81224,8
HBaza kół (mm) (inch)115445,4117446,2120347,4122748,3
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)43517,143517,143517,143517,1
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)602,4602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)62224,562224,563124,864025,2
LReach (mm) (inch)42516,744517,547018,549019,3
MPrzekrok (mm) (inch)73028,774529,376530,179031,1
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)401,6401,6502502
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1656,51706,71706,71706,7
QRozmiar kół 29"29"29"29"
Specyfikacja
  • Rozmiary
    S, M, L, XL
  • Kolor
    Terracotta, Blue Ashes
  • Rama
    Aluminium ALUXX SL, max. szerokość opony 2.5", max. wielkość tarczy mechnizmu korbowego 32t
  • Widelec
    Giant Crest 34 RCL, skok 130mm, 44mm offset, Boost 15x110
  • Tylny amortyzator
    brak
  • Kierownica
    Giant Contact TR35, 780x35mm
  • Chwyty
    Giant Sole-O
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact SL XC, 35mm
  • Wspornik siodła
    Giant Contact Switch, regulowany S: skok 125mm / 30.9 x 395mm M: skok 125mm / 30.9 x 395mm L: skok 150mm / 30.9 x 440mm XL: skok 170mm / 30.9 x 450mm
  • Siodło
    Giant Romero
  • Pedały
    Brak
  • Manetki
    Shimano Deore M-4100, 1x10
  • Przerzutka przednia
    N/A
  • Przerzutka tylna
    Shimano Deore M-5120
  • Hamulce
    Tektro HDM 275, hydrauliczne, tarcze Tektro [P]180mm, [T]180mm
  • Dzwignie hamulca
    Tektro HDM 275
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano Deore M4100, 11-46
  • Łańcuch
    KMC X10
  • Mechanizm korbowy
    Praxis Cadet M24, 30t
  • Srodek suportu
    Praxis, press fit
  • Obręcze
    Giant AM 29, tubeless ready, 30mm wewnętrznej szerokości
  • Piasty
    Aluminiowe
  • Szprychy
    Stal nierdzewna
  • Opony
    Maxxis Minion DHF, 29x2.5 WT, EXO/TR [T] Maxxis Aggressor, 29x2.5 WT, zwijane, EXO/T
  • Dodatki
    Zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, klucz do zaworu, instrukcja)
  • Waga orientacyjna
    13,4 kg (rozmiar M)

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.