{{ item.Quote }}

Koła Cadex 42 bezdętkowe

VERSATILE PERFORMANCE

Current price: 4 699 zł - 6 299 zł

Kontakt
Udostępnij

VERSATILE PERFORMANCE

Koła Cadex 42 zostały stworzone dla kolarzy, którzy poszukują maksymalnej uniwersalności, przy zachowaniu minimalnej wagi, aby zapewnić wszechstronne osiągi miłośnikom szosowej rywalizacji.

Charakterystyka

Dzięki nieprzerwanej strukturze włókien węglowych, zwiększającej ogólną wytrzymałość, obręcze typu hookless zapewniają optymalny przepływ powietrza z opony na ściankę boczną obręczy, co bezpośrednio przekłada się na zmniejszenie oporów aerodynamicznych w porównaniu z standardowymi obręczami z haczykami na rancie.

Włókna węglowe o wysokiej odporności na rozciąganie i wysokiej jakości żywica sprawiają, że obręcze są mocne w najważniejszych  - górując sztywnością, wygodą jazdy i wytrzymałością przy zachowaniu niskiej wagi.

Specjalnie zaprojektowany aerodynamiczny kształt szprych zapewnia doskonałe właściwości aerodynamiczne, doskonałą stabilność przy zmieniającym się wietrze i co najważniejsze - najniższą możliwą wagą.

Zaplot Dynamic Balanced Lacing (DBL) zapewnia optymalne naprężenie szprych podczas dynamicznego pedałowania, co skutkuje doskonałą sztywnością i wydajnością przeniesienia napędu.

Precyzyjna obróbka elementów piasty eliminuje nadmierne obciążenie łożysk, zmniejszając tarcie w łożyskach i minimalizując opory toczenia

Specyfikacja

Materiał obręczy: Włókno węglowe (karbon)

Typ obręczy: Hookless (Tubeless)

Wyoskość obręczy: 42 mm

Szerokość zewnętrzna obręczy: 23 mm

Szerokość wenętrzna obręczy: 19,4 mm

Kompatybilne z: Shimano 11 / SRAM XDR 12

Oś przednia: Titanium 100x5 QR

Oś tylna: Titanium 130x5 QR

Waga (para): 1265 gramów

Najważniejsze informacje

CADEX 42 Wheels with interactive tooltips

Technologie

AERODYNAMICZNE SZPRYCHY
TECHNOLOGIA DBL
KONSTRUKCJA TYPU HOOKLESS
PIASTY O NISKIM TARCIU
PRECYZYJNIE WZMOCNIONY KOMPOZYT

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.