{{ productAwardLocalized.Quote }}

Koła Giant SLR 2 Disc 65mm, karbonowe

2 099 zł - 2 299 zł
Napisz do nas

COVID-19. Sklepy rowerowe pozostają otwarte. Nie zwalnia nas to jednak z zachowania reżimu sanitarnego i wspólnego dbania o nasze bezpieczeństwo. Bardzo prosimy wszystkich Państwa, którzy odwiedzają sklepy rowerowe w całej Polsce, o przestrzeganie zaleceń i zasad higieny oraz stosowanie się do obowiązujących przepisów, a także komunikatów pracowników sklepów. Razem damy radę!

Udostępnij
Koła systemowe Giant SLR 2 65 Disc to lekkie karbonowe koła aero w zaskakująco przystępnej cenie. Wyposażone w obręcze o aerodynamicznym profilu o głębokości 65 mm i nowoczesnej wewnętrznej szerokości 22,4 mm, SLR 2 65 wykazuje zredukowane straty aerodynamiczne i oferuje lepsze podparcie dla dzisiejszych opon o większej objętości. Dzięki konstrukcji hookless i zoptymalizowanemu układowi karbonu, aby zapewnić solidną konstrukcję przy minimalnej wadze, SLR 2 65 Disc oferują lekką i niedrogą aerodynamikę.

Charakterystyka

  • Konstrukcja obręczy typu hookless zwiększa ogólną trwałość i oferuje większą szerokość wewnętrznej obręczy bez zwiększania wagi
  • Zoptymalizowany układ karbonu zawiera włókna węglowe o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie umieszczone w najważniejszych obszarach w celu zapewnienia sztywności, zgodności i lekkości kół.
  • Uniwersalny profil obręczy o wysokości 65 mm ze zaktualizowaną wewnętrzną szerokością 22,4 mm zapewnia lepsze podparcie dla dzisiejszych opon szosowych i minimalizuje straty związane z oporami powietrza.

Specyfikacja

Typ obręczy: Hookless Clincher
Szerokość zewnętrzna obręczy: 26 mm
Szerokość wewnętrzna obręczy: 22,4 mm
Piasta przednia: Giant Alloy, Centerlock
Piasta tylna: Giant Alloy, Pawl Driver (3 zapadki 30T), Centerlock
Kompatybilność piasty: Shimano HG, SRAM XDR
Oś przednia: oś przelotowa 100 x 12
Oś tylna: oś przelotowa 142 x 12
Waga (para): ok. 1730 g

Najważniejsze informacje

Za wyjątkową wydajnością nowych kół Giant SLR 2 65 Disc WheelSystems kryje się kilka innowacyjnych technologii, które zapewniają lekkość, przewagę aerodynamiczną oraz pewne prowadzenie.

SLR 2 65 Disc WheelSystem with interactive tooltips

Technologie

TECHNOLOGIA HOOKLESS