Anthem Advanced Pro 29: frameset mistrza świata Leonarda Páez'a

poniedziałek, 1 czerwca 2020

Produkt

We wrześniu ubiegłego roku Kolumbijczyk Leonardo Páez osiągnął na swoim rowerze Giant Anthem Advanced Pro 29 największe zwycięstwo w swojej karierze, zdobywając tytuł Mistrza Świata na podczas UCI Mountain Bike Marathon 2019 w Grächen w Szwajcarii. Teraz Giant celebruje to zwycięstwo, przygotowując specjalne framesety roweru Páez'a.

Anthem Advanced Pro 29 World Champions edition to super lekki frameset z pełnym zawieszeniem XC, który został stworzony z zaawansowanego materiału kompozytowego, przy uwzględnieniu progresywnej geometrii wyścigowej XC oraz przy zachowaniu idealnej równowagi prędkości i stabilności kół 29".

Rama jest wyposażona w technologię tylnego zawieszenia Maestro i nowe mocowanie amortyzatorów trunnion-mount 90mm, które zwiększają efektywność pedałowania i hamowania. Krótsze dolne rury tylnego trójkąta zwiększają możliwości wspinaczkowe i ogólną zwrotność roweru. Rama wyposażona jest także w fabryczny amortyzator Fox DPS z funkcją zdalnego blokowania.

Rower Leo Páez'a jest przeznaczony do jazdy po technicznych torach wyścigowych podczas maratonów XC. "Anthem Advanced Pro 29 jest rowerem, który wybieram najczęściej" - mówi Páez. "Daje mi kontrolę i stabilność na technicznych zjazdach, jest także wyjątkowo dobry w skalistym terenie."

Specjalny frameset Anthem Advanced Pro 29 World Champion edition posiada unikalny design. Posiada błyszczące czarne wykończenie z odważnymi plamami w kolorze niebieskim, czerwonym, żółtym i zielonym, które reprezentują kolory tęczowej koszulki mistrza świata. 37-letni Kolumbijczyk, który ściga się we włoskiej drużynie Giant-Liv Polimedical, znany jest fanom jako Lion Paez, nawiązujący do silnych, potężnych lwów górskich pochodzących z jego ojczyzny. Górna rura ramy jest właśnie podpisana jego pseudonimem #Lion Paez.

Frameset Anthem Advanced Pro 29 World Champion edition będzie dostępny na wybranych rynkach. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

Udostępnij