Skip to main content

Trenuj razem z mistrzem świata w maratonie MTB Leo Páez'em na Zwift!

czwartek, 7 maja 2020

Giant

Zapraszamy do wspólnych, cotygodniowych przejażdżek z mistrzem świata w maratonie MTB, Leo Páez'em, zorganizowanych na platformie Zwift. Leo będzie prowadził przejażdżki przez cały maj w każdą niedzielę. Pierwsza wspólna jazda już 10 maja 2020 r. o godzinie 15:00.

Páez zdobył w 2019 r. tytuł Mistrza Świata UCI w Maratonie MTB w Szwajcari, startując na swoim rowerze Anthem Advanced Pro 29. 37-letni Kolumbijczyk jeździ na co dzień dla Giant-Liv Polimedical Team. Przez najbliższe cztery niedziele będzie prowadził przejażdżki na platformie Zwift, dając kolarzom z całego świata okazję do wspólnej jazdy i dzielenia pasji.

Dołącz do Leo i kolarzy z całego świata podczas jazdy tempie 2,0-2,5 W/kg przez 60 minut. Będziesz mógł także zadawać Leo pytania dotyczące wyścigów, treningu i odżywiania. Uczestnicy zostaną wyposażeni w zestaw Giant oraz rower Propel Advanced SL Disc.

Podczas każdej jazdy będziesz miał również szansę wygrać koszulkę Giant z autografem Leo Páez'a. Wystarczy tylko umieścić w mediach społecznościowych zrzuty ekranu z jazdy wraz z tagiem #LionPaez. Zwycięzca zostanie wyłoniony po każdym wydarzeniu.

Aby poznać historię Leo Paez'a, kliknij tutaj.

Aby zapisać się na najbliższą przejażdżkę 10 maja 2020 r., przejdź na stronę wydarzenia na Zwift.

Sprawdź wszystkie wydarzenia Giant na platformie Zwift - kliknij tutaj.

#LionPaez

Udostępnij