Skip to main content
{{product.Name}}
{{product.Name}}
{{ product.ProductAward.Quote }}

Propel Advanced SL 1 Disc

2021

31 499 zł

Kontakt

Jaki jest mój rozmiar?

PORÓWNAJ

Udostępnij

Kiedy prędkość jest twoją obsesją, to jest rower dla Ciebie. Trenujesz, przykładasz się do pracy, a ten rower zrobi resztę. Zbudowany tak, aby dać Ci przewagę wtedy, gdy naprawdę liczy się atak - w sprincie. Właśnie wtedy zapewnia oszczędność energii i osiągi pozwalające wygrywać wyścigi.

Model Propel Advanced SL Disc, opracowany i sprawdzony przez najlepszych sprinterów w zawodowym peletonie, zapewnia niezrównaną prędkość dzięki zintegrowanej konstrukcji aerodynamicznej. Opracowano go przy użyciu rozwiązania AeroSystem Shaping firmy Giant, co oznacza, że kształt i kąt każdej rury zoptymalizowano pod względem najmniejszego oporu. Rury mają kształt o przekroju ściętej elipsy, dzięki któremu rama jest wyjątkowo sztywna i superlekka. Całkowicie zintegrowane w ramie hamulce tarczowe w standardzie FlatMount i przelotowe osie zapewniają optymalną sztywność kół i wydajność hamowania. Zawodowe osiągi na szosie i niesamowita przewaga aerodynamiczna powodują, że nowy Propel Advanced SL Disc znacznie wyprzedza resztę peletonu.

Główne korzyści

Zintegrowana aerodynamika

Rozwiązanie AeroSystem Shaping będące efektem analizy obliczeniowej mechaniki płynów CFD (ang. Computational Fluid Dynamics) oraz dynamicznych testów w tunelu aerodynamicznym, zapewnia optymalną aerodynamikę pod każdym kątem natarcia. Opływowe kształty rur o przekroju ściętej elipsy oraz kokpit Contact SLR Aero zapewniają najlepsze osiągi aerodynamiczne.

Pełna kontrola

Hamulce tarczowe zapewniają skuteczną moc i modulację hamowania dla dodatkowej kontroli przy zmiennej pogodzie. Przelotowe osie zwiększają sztywność i poprawiają ogólne prowadzenie, a koła systemowe z obręczą tylną 65 mm oraz obręczą przednią 42 mm zapewniają optymalną aerodynamikę i kontrolę.

Niezrównana wydajność

Rama z kompozytów klasy Advanced SL powstaje z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów i procesów produkcyjnych firmy Giant, zapewniających optymalną sztywność i najniższą masę w tej kategorii.

Specyfikacja
RozmiaryXS, S, M, ML, L, XL
KolorSincity/Tęczowy czarny
RamaKompozyt węglowy Advanced SL, suport PowerCore BB86-PressFit, zintegrowany wspornik siodła ISP, technologia AeroSystem Shaping, mocowanie hamulców tarczowych FlatMount, wew. prowadzenie pancerzy, mocowanie czujnika RideSense
WidelecKompozyt węglowy Advanced SL, kompozytowa rura sterowa 1 1/2" - 1 1/4" OverDrive 2, technologia AeroSystem Shaping, hamulce tarczowe FlatMount
Tylny amortyzatorN/A
KierownicaGiant Contact SLR Aero
Wspornik kierownicyGiant Contact SLR Aero
Wspornik siodłazintegrowany z ramą (ISP)
SiodłoGiant Fleet SL
PedałyN/A
ManetkiSRAM Force eTap AXS, 2x12
Przerzutka przedniaSRAM Force eTap AXS
Przerzutka tylnaSRAM Force eTap AXS
HamulceSRAM Force eTap AXS, hydr.
Dzwignie hamulcaSRAM Force eTap AXS, hydr.
Kaseta / WolnobiegSRAM Force, 12-speed, 10-28
ŁańcuchSRAM Force D1
Mechanizm korbowySRAM Force D1 DUB, 35/48 z pomiarem mocy Quarq DZero
Srodek suportuSRAM DUB, pressfit
ObręczeGiant SLR 1 Carbon Disc (P:42mm, T:65mm)
PiastyGiant SLR 1 Carbon Disc , oś 12mm
SzprychyGiant SLR 1 Carbon Disc
OponyCADEX Race 25, tubeless, 700x25c, zwijane
DodatkiZestaw tubeless
Waga7,90 kg

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.

Najważniejsze informacje

Opracowany i sprawdzony przy wsparciu najszybszych sprinterów z ekipy CCC Team, Propel Advanced SL Disc zapewnia najwyższą prędkość dzięki zintegrowanej aerodynamice. Został zaprojektowany z wykorzystaniem technologii AeroSystem Shaping, co oznacza, że każdy kształt i kąt rury jest zoptymalizowany pod kątem minimalnego oporu. Rury te mają kształt ściętej elipsy, dzięki czemu rama jest wyjątkowo sztywna i superlekka. Technologia hamulców tarczowych jest zintegrowana z ramą z zaciskami flat mount oraz osiami przelotowymi, co zapewnia optymalną sztywność kół i skuteczność hamowania. Propel Advanced SL Disc zapewnia osiągi na drogach na poziomie zawodowym i najlepszą przewagę aerodynamiczną.

1 2 3 4 5 6 7 8 Najważniejsze informacje

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

  • XS
      157 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • S
      165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XL
      189 cm6’2”  to 199 cm6’6”
bike diagram
  XSSMMLLXL
Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)68026,87102874029,177030,379031,182032,3
Kąt podsiodłowy (degrees)74,5°73,5°73,0°73,0°73,0°72,0°
Długość górnej rury (mm) (inch)51520,353521,155021,757022,458022,860523,8
Długość główki ramy (mm) (inch)1204,71305,11455,71656,51857,32007,9
Kąt główki ramy (degrees)71,0°72,5°73,0°73,0°73,0°73,0°
Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8451,8
Trail (mm) (inch)702,8602,4572,2572,2572,2572,2
Baza kół (mm) (inch)97238,397038,297638,499739,3100739,6102140,2
Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,940515,940515,9
Obnizenie srodka suportu (mm) (inch)702,8682,7682,7652,6652,6652,6
Stack (mm) (inch)51720,452920,854521,556222,158122,959523,4
Reach (mm) (inch)37214,637814,938315,139815,740215,841216,2
Przekrok (mm) (inch)74429,376930,37873180731,882932,684333,2
Szerokość kierownicy (mm) (inch)40015,740015,742016,542016,544017,344017,3
Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)803,1903,51003,91104,31104,31204,7
Długość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
Rozmiar kół 700C700C700C700C700C700C

Technologie

Technologia Advanced SL
Technologia Aerosystem Shaping
System Giant Tubeless
OverDrive 2
Kompatybilność z RideSense

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.