Skip to main content
{{product.Name}}
{{product.Name}}
{{ product.ProductAward.Quote }}

Reign 29 2

2021

12 999 zł

Kontakt

Jaki jest mój rozmiar?

PORÓWNAJ

Udostępnij

Strome dropy, masywne singletracki usiane przez korzenie i skały. Ten szalony 29er pomaga okiełznać najdziksze tereny enduro dzięki płynnemu zawieszeniu Maestro i pewnemu prowadzeniu.

Od bike parku po weekendowe wyścigi enduro, od codziennych sesji na szlakach po dzikie wyprawy w głuszę – ten zupełnie nowy 29-calowy full jest gotów do działania. Dzięki lekkiej, mocnej i niezawodnej ramie z ALUXX SL Reign 29 pozwala pokonywać ostre podjazdy i trudne zjazdy z jeszcze większą pewnością i kontrolą. Ma nową, progresywną geometrię zoptymalizowaną do kół 29 cali. Oznacza to krótszy tylny trójkąt, dłuższą rurę górną i kąty główki/rury podsiodłowej, które zapewniają idealną pozycję, aby pokonywać każdy rodzaj singletracków. Ulepszone zawieszenie Maestro zapewnia płynny, aktywny skok 146 mm z tyłu i jest wyposażone w nowe mocowanie amortyzatora typu trunnion oraz wahacz wykonany w technologii Advanced Forged Composite. Jeśli dodamy do tego szereg rozwiązań do agresywnej jazdy trailowej, m.in. regulowany wspornik siodła z elegancko prowadzonym przewodem, najnowsze koła systemowe Giant z szerokimi piastami w standardzie Boost i fabryczny system bezdętkowy, jest gotów na ostrą jazdę – jeśli Ty jesteś.

Główne korzyści

Nowe rozwiązania w zawieszeniu

Ulepszone zawieszenie tylne Maestro (146 mm) z mocowaniem typu trunnion z dłuższym skokiem i płynniejszą pracą, a nowy górny wahacz wykonany w technologii Advanced Forged Composite zapewnia większą sztywność i wytrzymałość oraz mniejszą masę całkowitą ramy. Mocowanie typu trunnion pozwala na zamontowanie dłuższych regulowanych wsporników siodła umieszczanych głębiej w ramie.

Progresywna geometria enduro

Rama z aluminium ALUXX SL ma ulepszoną geometrię enduro, więc możesz agresywnie pokonywać zjazdy i pewnie wchodzić w zakręty. Kąty 65/76,8 stopni rury główki i rury podsiodłowej oraz 44 mm offset widelca dają pewne prowadzenie oraz stabilność i kontrolę przy duży prędkościach.

Pewność i kontrola 29-calowca

Większe 29 calowe koła pokonują wyboisty teren enduro ze stabilnością i równowagą, zapewniając pęd niezbędny do radzenia sobie z technicznymi podjazdami i pewność w trakcie pokonywania szybkich, technicznych zjazdów.

Specyfikacja
RozmiaryS, M, L, XL
KolorKameleon Saturn/Czarny
RamaAluminium - Aluxx SL, system zawieszenia Maestro 146mm
WidelecRockShox Yari RC, 170mm, Boost 15x110 Maxle SMorskith, 42mm offset, custom tuned for Giant
Tylny amortyzatorRockShox Deluxe Select+, 205/60, custom tuned for Giant
KierownicaGiant Contact TR35, 780x35mm, wznios 20mm
Wspornik kierownicyGiant Contact SL 35
Wspornik siodłaGiant Contact Switch, regulowana z manetką, 30.9mm
SiodłoGiant Romero
PedałyN/A
ManetkiShimano SLX, 1x12
Przerzutka przedniaN/A
Przerzutka tylnaShimano SLX
HamulceShimano MT520
Dzwignie hamulcaShimano MT501
Kaseta / WolnobiegShimano Deore, 10-51
ŁańcuchKMC X-12
Mechanizm korbowyShimano SLX, 32t, prowadnica MRP AMG V2
Srodek suportuShimano, press fit
ObręczeGiant AM 29, tubeless, wew. szer. 30mm
Piasty[P] Giant Tracker Performance Boost 15x110 [T] Giant Tracker Performance Boost 12x148
SzprychySAPIM Leader
Opony[P] Maxxis Assegai 29x2.5 WT, MaxxTerra, EXO+, TR [T] Maxxis Minion DHR II 29x2.4 WT, MaxxTerra , EXO+, TR tubeless
DodatkiZestaw tubeless
Waga15,10 kg

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.

Najważniejsze informacje

Od bike parku po weekendowe wyścigi enduro, od codziennych sesji na szlakach po dzikie wyprawy w głuszę – ten zupełnie nowy 29-calowy full jest gotów do działania. Dzięki lekkiej, mocnej i niezawodnej ramie z ALUXX SL Reign 29 pozwala pokonywać ostre podjazdy i trudne zjazdy z jeszcze większą pewnością i kontrolą. Ma nową, progresywną geometrię zoptymalizowaną do kół 29 cali. Oznacza to krótszy tylny trójkąt, dłuższą rurę górną i kąty główki/rury podsiodłowej, które zapewniają idealną pozycję, aby pokonywać każdy rodzaj singletracków. Ulepszone zawieszenie Maestro zapewnia płynny, aktywny skok 146 mm z tyłu i jest wyposażone w nowe mocowanie amortyzatora typu trunnion oraz wahacz wykonany w technologii Advanced Forged Composite. Jeśli dodamy do tego szereg rozwiązań do agresywnej jazdy trailowej, m.in. regulowany wspornik siodła z elegancko prowadzonym przewodem, najnowsze koła systemowe Giant z szerokimi piastami w standardzie Boost i fabryczny system bezdętkowy, jest gotów na ostrą jazdę – jeśli Ty jesteś.

1 2 3 4 5 6 7 8 Najważniejsze informacje

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram
  SMLXL
Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)431174311746418,349619,5
Kąt podsiodłowy (degrees)76,4°76,4°76,4°76,4°
Długość górnej rury (mm) (inch)57422,660123,764025,266626,2
Długość główki ramy (mm) (inch)1003,91003,91104,31204,7
Kąt główki ramy (degrees)64,6°64,6°64,6°64,6°
Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)441,7441,7441,7441,7
Trail (mm) (inch)132,75,2132,75,2132,75,2132,75,2
Baza kół (mm) (inch)119146,9122048126249,7128950,7
Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)43917,343917,343917,343917,3
Obnizenie srodka suportu (mm) (inch)271,1271,1271,1271,1
Stack (mm) (inch)62224,562224,563124,864025,2
Reach (mm) (inch)42316,745117,848819,251120,1
Przekrok (mm) (inch)75729,875929,978130,780431,7
Szerokość kierownicy (mm) (inch)80031,580031,580031,580031,5
Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)401,6401,6401,6502
Długość ramienia korby (mm) (inch)1656,51706,71706,71706,7
Rozmiar kół 29"29"29"29"
360-View
Reign 29 2

Technologie

Technologia ALUXX SL
Technologia Advanced Forged Composite
System zawieszenia Maestro
OverDrive
System Giant Tubeless

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.