{{ productAwardLocalized.Quote }}

Reign Advanced Pro 29 0

39 999 zł

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

COVID-19. Sklepy rowerowe pozostają otwarte. Nie zwalnia nas to jednak z zachowania reżimu sanitarnego i wspólnego dbania o nasze bezpieczeństwo. Bardzo prosimy wszystkich Państwa, którzy odwiedzają sklepy rowerowe w całej Polsce, o przestrzeganie zaleceń i zasad higieny oraz stosowanie się do obowiązujących przepisów, a także komunikatów pracowników sklepów. Razem damy radę!

Udostępnij
Kiedy ścigasz się na enduro, teren szybko zbliża się do Ciebie. Ta profesjonalna maszyna daje pewność, gdy robi się gorąco. Od długich podjazdów po strome, kamieniste zjazdy - lekka rama, progresywne zawieszenie i 29-calowe koła pomagają przekraczać granice przy zachowaniu całkowitej kontroli.

Przy budowie niedoścignionej maszyny enduro, naszymi ekspertami jest Giant Factory Off-Road Team, którego członkowie tydzień w tydzień przekraczają granice wytrzymałości – swoje i swoich rowerów. Ten rower jest dla nich – i dla każdego, kto uwielbia ostrą jazdę. Geometrię ramy z kompozytu Advanced opracowaliśmy z myślą o 29 calowych kołach. Oznacza to krótszy tylny trójkąt, dłuższą rurę górną i idealnie dobrane kąty główki ramy (64.56 stopni) i rury podsiodłowej (76.36 stopni). Potem dodaliśmy ulepszone zawieszenie Maestro o skoku 146 mm. Z pomocą nowego mocowania amortyzatora typu trunnion i wahacza wykonanego w technologii Advanced Forged Composite, opracowaliśmy system, który jest super czuły, aktywny i gotów do akcji. Poza tym nowy Reign Advanced Pro 29 ma wszystko, co niezbędne w maszynie enduro dla zawodowców, m.in. regulowany wspornik siodła z elegancko prowadzonym przewodem, najnowsze koła systemowe Giant z szerokimi piastami w standardzie boost i fabryczny system bezdętkowy.

Główne korzyści

Nowe rozwiązania w zawieszeniu

Ulepszone zawieszenie tylne Maestro (146 mm) z mocowaniem typu trunnion z dłuższym skokiem i płynniejszą pracą, a nowy górny wahacz wykonany z Advanced Forged Composite zapewnia większą sztywność i wytrzymałość oraz mniejszą masę całkowitą ramy. Mocowanie typu trunnion pozwala na zamontowanie dłuższych regulowanych wsporników siodła i umieszczanych głębiej w rurze podsiodłowej.

Progresywna geometria enduro

Rama z kompozytu klasy Advanced ma ulepszoną geometrię enduro, więc możesz agresywnie pokonywać zjazdy i pewnie wchodzić w zakręty. Kąty 64.56/76.36 stopni rury główki i rury podsiodłowej oraz 42 mm offset widelca dają pewne prowadzenie oraz stabilność i kontrolę przy duży prędkościach.

Pewność i kontrola 29-calowca

Większe 29 calowe koła pokonują wyboisty teren enduro ze stabilnością i równowagą, zapewniając pęd niezbędny do radzenia sobie z technicznymi podjazdami i pewność w trakcie pokonywania szybkich, technicznych zjazdów.

Specyfikacja
  • Rozmiary
    S, M, L, XL
  • Kolor
    Chrysocolla
  • Rama
    Kompozyt węglowy Advanced front and rear triangles, 146mm Maestro suspension
  • Widelec
    Fox 38 Float, 170mm, GRIP2 , 15x110 Kabolt, tapered, 44mm offset, custom tuned for Giant
  • Tylny amortyzator
    Fox Float DHX2 Factory, 205/60, custom tuned for Giant
  • Kierownica
    Giant Contact SLR TR35, 780x35mm, 20mm rise
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact SL 35
  • Wspornik siodła
    Fox Transfer Factory with Shimano remote
  • Siodło
    Giant Romero SL
  • Pedały
    N/A
  • Manetki
    Shimano XTR
  • Przerzutka przednia
    N/A
  • Przerzutka tylna
    Shimano XTR
  • Hamulce
    Shimano XTR
  • Dzwignie hamulca
    Shimano XTR
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano XTR, 10x51
  • Łańcuch
    Shimano XTR
  • Mechanizm korbowy
    Shimano XTR, 34t with MRP AMG V2 Carbon guide
  • Srodek suportu
    Shimano, press fit
  • Obręcze
    Giant TRX-0 29
  • Piasty
    Giant TRX-0 29
  • Szprychy
    Giant TRX-0 29
  • Opony
    [P] Maxxis Assegai 29x2.5 WT, 3C MaxxTerra, , EXO+, TR [T] Maxxis Minion DHR II 29x2.4 WT, 3C MaxxTerra , EXO+, TR tubeless
  • Dodatki
    Zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, łyżki do opon, klucz do zaworu, instrukcja)
  • Waga orientacyjna
    14,06 kg

Najważniejsze informacje

Przy budowie niedoścignionej maszyny enduro, naszymi ekspertami jest Giant Factory Off-Road Team, którego członkowie tydzień w tydzień przekraczają granice wytrzymałości – swoje i swoich rowerów. Ten rower jest dla nich – i dla każdego, kto uwielbia ostrą jazdę. Geometrię ramy z kompozytu Advanced opracowaliśmy z myślą o 29 calowych kołach. Oznacza to krótszy tylny trójkąt, dłuższą rurę górną i idealnie dobrane kąty główki ramy (64.56 stopni) i rury podsiodłowej (76.36 stopni). Potem dodaliśmy ulepszone zawieszenie Maestro o skoku 146 mm. Z pomocą nowego mocowania amortyzatora typu trunnion i wahacza wykonanego w technologii Advanced Forged Composite, opracowaliśmy system, który jest super czuły, aktywny i gotów do akcji. Poza tym nowy Reign Advanced Pro 29 ma wszystko, co niezbędne w maszynie enduro dla zawodowców, m.in. regulowany wspornik siodła z elegancko prowadzonym przewodem, najnowsze koła systemowe Giant z szerokimi piastami w standardzie boost i fabryczny system bezdętkowy.

Reign Advanced Pro 29 with interactive tooltips

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  ML
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)4311746418,3
BKąt podsiodłowy (degrees)76,4°76,4°
CDługość górnej rury (mm) (inch)60123,764025,2
DDługość główki ramy (mm) (inch)1003,91104,3
EKąt główki ramy (degrees)64,6°64,6°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)441,7441,7
GTrail (mm) (inch)132,75,2132,75,2
HBaza kół (mm) (inch)122048126249,7
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)43917,343917,3
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)271,1271,1
KStack (mm) (inch)62224,563124,8
LReach (mm) (inch)45117,848819,2
MPrzekrok (mm) (inch)75929,978130,7
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)80031,580031,5
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)401,6401,6
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,7
QRozmiar kół 29"29"
360-View
Reign Advanced Pro 29 0

Technologie

Technologia Advanced Composite
Technologia Advanced Forged Composite
System Giant Tubeless
System zawieszenia Maestro
OverDrive