{{ productAwardLocalized.Quote }}

Roam 2 Disc

2021

3 299 zł

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

Udostępnij

Jedź swoją drogą, gdziekolwiek prowadzi. Roam został stworzony do jazdy w każdych warunkach, aby nic nie ograniczało Twojego wyboru. Gładki asfalt, dziurawe szutry, leśne ścieżki i szlaki w terenie - jedź komfortowo i stylowo, gdzie tylko masz ochotę.

Dzięki prostej kierownicy gwarantującej pewne prowadzenie oraz lekkiej ramie z aluminium ALUXX, nowy Roam łączy w sobie zalety roweru górskiego i szosowego. Przedni amortyzator i nowa sztyca D-Fuse pochłaniają wibracje i nierówności, podnosząc komfort i bezpieczeństwo. Jazdę po nierównych nawierzchniach ułatwiają też hamulce tarczowe i wytrzymałe komponenty. Z kolei szybkie opony 700c z systemem bezdętkowym Giant EasyRide (tylko w modelach Roam 0 i Roam 1) zwiększają płynność jazdy i minimalizują ryzyko przebicia zarówno w mieście, jak i w terenie. Zintegrowane mocowania akcesoriów i możliwość założenia opon o szerokości nawet 55 mm dodatkowo zwiększają możliwości modelu Roam jako towarzysza każdej przygody.

Główne korzyści

ZWINNOŚĆ I KONTROLA

Udoskonalona geometria i prosta kierownica zapewniają pozycję na siodełku łączącą pewność i stabilność roweru górskiego z wydajnością szosówki.

PŁYNNA i KOMFORTOWA JAZDA

Sztyca D-Fuse i przedni amortyzator pochłaniają drgania i nierówności. System bezdętkowy EasyRide (w wybranych modelach) umożliwia jazdę na niższym ciśnieniu dla maksymalnego komfortu, jednocześnie zmniejszając ryzyko przebicia.

PEŁNA GOTOWOŚĆ NA PRZYGODĘ

Prześwit dla szerokich opon (do 55 mm) i zintegrowane mocowania akcesoriów umożliwiają dostosowanie Roama zarówno do codziennych wycieczek, jak i dalekich wypraw.

Specyfikacja
  • Rozmiary
    S,M,L,XL
  • Kolor
    Charcoal
  • Rama
    Aluminium ALUXX, disc
  • Widelec
    SR Suntour NEX HLO 700C, 63mm
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    Giant Sport XC, 31.8
  • Wspornik kierownicy
    Giant Sport, 8°
  • Wspornik siodła
    Giant D-Fuse, aluminiowy
  • Siodło
    Giant Sport Comfort
  • Pedały
    Platformowe
  • Manetki
    Shimano Altus
  • Przerzutka przednia
    Shimano Acera
  • Przerzutka tylna
    Shimano Alivio
  • Hamulce
    Tektro HD-M275 tarczowe hydrauczline
  • Dzwignie hamulca
    Tektro HD-M275 tarczowe hydrauczline
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano HG200, 11x36
  • Łańcuch
    KMC X9, spinka Missing Link
  • Mechanizm korbowy
    Kute aluminium, 30/46
  • Srodek suportu
    kwadrat
  • Obręcze
    Giant GX Disc
  • Piasty
    Giant GX Disc
  • Szprychy
    Giant GX Disc
  • Opony
    Giant CrossCut, 700x42c, wkładka antyprzebiciowa
  • Waga orientacyjna
    13,15 kg

Najważniejsze informacje

Lekka i zaawansowana technologicznie rama aluminiowa z udoskonaloną geometrią zapewnia pewną i komfortową jazdę, idealną do Twoich codziennych przygód. Oto przegląd kluczowych rozwiązań i technologii zastosowanych w nowym modelu Roam:

Roam with interactive tooltips

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      160 cm5’3”  to 170 cm5’7”
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
  • XL
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)42016,546018,150019,755021,7
BKąt podsiodłowy (degrees)73,0°73,0°73,0°73,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)59023,260023,66102462524,6
DDługość główki ramy (mm) (inch)1154,51305,11455,71606,3
EKąt główki ramy (degrees)70,5°70,5°70,5°70,5°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)421,7421,7421,7421,7
GTrail (mm) (inch)853,3853,3853,3853,3
HBaza kół (mm) (inch)108842,8109843,2110943,7112544,3
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)45017,745017,745017,745017,7
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)622,4622,4622,4622,4
KStack (mm) (inch)60623,962024,46342564825,5
LReach (mm) (inch)40415,941016,141616,442716,8
MPrzekrok (mm) (inch)72528,575629,87883182732,6
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)64025,268026,868026,868026,8
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)702,8803,1903,51003,9
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,71756,91756,9
QRozmiar kół 700C700C700C700C

Technologie

Technologia Aluxx