Skip to main content
{{product.Name}}
{{product.Name}}
{{ product.ProductAward.Quote }}

Rove E+

2021

8 999 zł

Kontakt

Jaki jest mój rozmiar?

PORÓWNAJ

Udostępnij

Z NIEZAWODNYM WSPOMAGANIEM PEDAŁOWANIA, ROVE E+ SKUSI CIĘ DO ODKRYWANIA NOWYCH MIEJSC.

Główne korzyści

Wspomaganie

Odkrywaj nowe drogi i napotykaj nowe przygody dzięki niezawodnemu akumulatorowi EnergyPak o zasięgu 160 km. Silnik SyncDrive Core zapewnia 50 Nm momentu obrotowego i ma sześć ustawień prędkości, w zakresie od 50 do 300% wspomagania.

Moc

Niezawodny akumulator EnergyPak 400 Wh z wypinaniem bocznym jest zintegrowany z lekką i wytrzymałą aluminiową ramą ALUXX SL.

Płynna jazda

Technologia silnika SyncDrive wygładza nierówności podczas jazdy, a RideControl ONE pozwala wybrać stopień wspomagania i sprawdzić poziom naładowania akumulatora.

Za co go uwielbiamy

Dzięki lekkiej ramie aluminiowej ALUXX SL oraz wspomaganiu, to co kiedyś wydawało się niemożliwe, jest teraz w zasięgu ręki. RideControl ONE zamontowany na kierownicy umożliwia regulację trybów jazdy i pokazuje poziom naładowania baterii i poziom wsparcia. Rove E+ oferuje sześć poziomów wspomagania, od 50% do 300% mocy. W pełni zintegrowana bateria EnergyPak z odpinaniem bocznym ułatwia wyjmowanie i ładowanie. Rove E+ jest wyposażony w solidny układ hamulcowy zapewniający wierną przyczepność oraz opony bezdętkowe, zapewniające optymalny komfort i bezpieczeństwo. Rower ma specyficzną dla kobiet geometrię i punkty styku, a także niższy przekrok, co ułatwia wsiadanie i zsiadanie z roweru. Ten rower płynnie zabierze Cię na polne ścieżki lub żwirowe drogi.

Specyfikacja
SilnikGiant SyncDrive Core, powered by Yamaha
Jednostka sterującaGiant RideControl One ANT+
Panel sterującykompatybilny z wyświetlaczami bezprzewodowymi
AkumulatorGiant EnergyPak 400Wh, Side-release
RozmiaryXS S, M, L
KolorLaurowy
RamaAluminium ALUXX SL, Overdrive 1½ - 1⅛", zintegrowane mocowanie nóżki KS18
WidelecSR Suntour NEX E25, 63mm
Tylny amortyzatorN/A
KierownicaGiant Sport, 25.4
Wspornik kierownicyGiant Sport, 15°, 25.4
Wspornik siodłaGiant 30.9mm, mikro regulacja na dwie śruby, kute aluminium
SiodłoLiv Sport Comfort
PedałyPlatformowe
ManetkiShimano SL-M2000
Przerzutka przedniaN/A
Przerzutka tylnaShimano Alivio M3100, 9-Speed
HamulceTektro HD-M275, tarczowe hydrauliczne, 160/180mm
Dzwignie hamulcaTektro HD-M275
Kaseta / WolnobiegShimano CS-HG200, 11-36T, 9-Speed
ŁańcuchKMC e.9 Sport, e-bike optimized
Mechanizm korbowyRamiona z kutego aluminium, minimal Q-factor, 42T
Srodek suportuN/A
ObręczeLiv GX03V, 700C Aluminium
PiastyGiant eTracker, [P] 100x9mm QR [T] 135mm QR
SzprychyStal nierdzewna
OponyGiant Crosscut Gravel 2, 700x45c (622x45), Tubeless
DodatkiGiant EnergyPak 4A Fast
Waga22,00 kg

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.

Najważniejsze informacje

1 2 3 4 5 6 7 8 Najważniejsze informacje

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

  • XS
      150 cm4’11”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 184 cm6’0”
bike diagram
  XSSML
Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)37014,642016,547018,552020,5
Kąt podsiodłowy (degrees)74,0°73,5°73,5°73,0°
Długość górnej rury (mm) (inch)54521,556522,25852360523,8
Długość główki ramy (mm) (inch)1355,31355,31556,11756,9
Kąt główki ramy (degrees)69,5°69,5°69,5°69,5°
Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)421,7421,7421,7421,7
Trail (mm) (inch)91,33,691,33,691,33,691,33,6
Baza kół (mm) (inch)109743,2111143,7113344,6114845,2
Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)47018,547018,547018,547018,5
Obnizenie srodka suportu (mm) (inch)602,4602,4602,4602,4
Stack (mm) (inch)61924,461924,463825,165725,9
Reach (mm) (inch)36714,43821539615,640616
Przekrok (mm) (inch)61624,359623,55842357022,4
Szerokość kierownicy (mm) (inch)62024,462024,464025,264025,2
Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)702,8803,1803,1903,5
Długość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,71706,71706,7
Rozmiar kół 700C700C700C700C

Technologie

Technologia Aluxx SL
HYBRID CYCLING TECHNOLOGY (HCT)
Filozofia 3F
Syncdrive Core

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.