{{ productAwardLocalized.Quote }}

Siodełko Giant Romero SL

BLAZE THE TRAIL

329 zł
Napisz do nas

COVID-19. Sklepy rowerowe pozostają otwarte. Nie zwalnia nas to jednak z zachowania reżimu sanitarnego i wspólnego dbania o nasze bezpieczeństwo. Bardzo prosimy wszystkich Państwa, którzy odwiedzają sklepy rowerowe w całej Polsce, o przestrzeganie zaleceń i zasad higieny oraz stosowanie się do obowiązujących przepisów, a także komunikatów pracowników sklepów. Razem damy radę!

Udostępnij

BLAZE THE TRAIL

Seria siodełek Romero została zaprojektowana z uwzględnieniem upodobań profesjonalnych zawodników jeżdżących w najbardziej wymagających warunkach. Wypełnienie znajdujące się po bokach siodełka umożliwia komfortowe wchodzenie i schodzenie, a wydłużony nosek siodełka zapewnia nodze odpowiednie podparcie i nie przeszkadza podczas zjazdów.
Zaprojektowane, stworzone i testowane w celu zapewnienia maksymalnej wygody i podparcia, siodełka z serii Romero dadzą sobie radę zarówno z weekendowymi ścieżkami, jak i wieloetapowymi zawodami enduro. Wzmocnione krawędzie zapewniają komfort podczas zjazdu przylegającym do siodełka udom, a specjalnie opracowane wypełnienie zapewnia wsparcie podczas pedałowania.

Charakterystyka

  • Specjalnie opracowana konstrukcja siodełka Romero pozwalająca mu dostosowywać się do kształtu ciała, minimalizując ucisk  i ryzyko otarć
  • Wypełnienie znajdujące się na brzegach siodełka pozwalające na wygodniejsze wstawanie i siadanie na siodełko
  • Dwie kieszenie na granulowane wypełnienie zwiększające tłumienie drgań i nierówności
  • Zoptymalizowany kształt noska, zapewniający odpowiednie oparcie, nie przeszkadza podczas zjazdów
  • Lekkie i wytrzymałe pręty ze stali nierdzewnej
  • Błyszczące pokrycie zmniejszające tarcie podczas wstawania i siadania na siodełko

Specyfikacja

Masa: 245 g
Materiał prętów: SST
Średnica prętów: 7 mm
Powłoka: Nylon
Wypełnienie: LPU+ETPU Particle Flow
Szerokość: 138 mm
Długość 277 mm
Wysokość: 44 mm

Najważniejsze informacje

Pierwsze tak drobiazgowo opracowane off-roadowe siodełko firmy Giant jest wynikiem ciągłej współpracy pomiędzy profesjonalnymi zawodnikami a inżynierami Gianta, którzy z pomocą nowoczesnych technologii opracowali siodełko zapewniające nowy poziom wygody i podparcia.

Romero SL with interactive tooltips

Technologie

Technologia Particle Flow