{{ item.Quote }}

Siodełko Liv Contact SL, On-Road, Upright-Tylne

Current price: 129 zł

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Udostępnij
YOUR PERFECT FIT. WYSOKOJAKOŚCIOWE SIODEŁKO, KTÓRE ZOSTAŁO TAK ZAPROJEKTOWANE, ABY IDEALNIE DOPASOWAĆ SIĘ DO POTRZEB ROWERZYSTEK PRZYJMUJĄCYCH TYLNĄ POZYCJĘ PODCZAS JAZDY. Usiądź wygodnie. Jeżeli nasz pięciominutowy test Dynamic Cycling Fit wykaże, że siodełko Contact SL Upright jest dla Ciebie odpowiednie, to będziesz miała pewność, że dokonujesz właściwego wyboru. Technologia Liv Particle Flow sprawi, że siodełko to będzie niczym szyte na miarę specjalnie dla Ciebie. Swobodnie poruszające się cząsteczki dostosowują się do kształtu ciała, zmniejszając nacisk od pierwszej do ostatniej chwili jazdy. Całość dopełniają takie elementy jak wytrzymałe poszycie z mikrofibry, bardziej miękka, gęsta pianka, lekka kompozytowa skorupa, czy UniCIip, dzięki któremu będziesz mogła przytroczyć do siodełka wiele różnych akcesoriów rowerowych, co sprawia, że siodełko to ma szansę stać się Twoim ulubionym.

Charakterystyka

  • Dynamic Cycling Fit™ gwarantuje optymalne dopasowanie i osiągi
  • Technologia Particle Flow™ umiejscowiona w najważniejszych miejscach dla większej wygody
  • Kształty zaprojektowane, aby zapewnić optymalne podparcie
  • Lekkie stalowe rurowe pręty SST™
  • Technologia UniClip łącząca w sobie wiele różnych akcesoriów, aby poprawić komfort

Specyfikacja

Dostępne wersje: forward-przednie i upright-tylne
Waga: ok. 215g
Dostępne kolory: czarny

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.