Skip to main content
{{product.Name}}
{{product.Name}}
{{ product.ProductAward.Quote }}

Stance E+ 1 29 625

2021

16 999 zł

Kontakt

Jaki jest mój rozmiar?

PORÓWNAJ

Udostępnij

Strome podjazdy, techniczne zjazdy, długie dni na szlaku. Dzięki płynnemu ustawieniu zawieszenia i płynnemu wspomaganiu pedałowania ten rower elektryczny zapewnia moc i technologię do jazdy po wszystkich szlakach, o których marzysz.

Stance E+ został zaprojektowany z geometrią ramy przeznaczoną na traile. Pomaga on początkującym lub średniozaawansowanym rowerzystom trailowym docenić terenową jazdę rowerem elektrycznym w jej najlepszym wydaniu. Jego lekka, wytrzymała i sztywna rama aluminiowa ALUXX SL z zawieszeniem FlexPoint ułatwiają pokonywanie trudnych singletracków. Ma zawieszenie tylne o skoku 120 mm i przednie o skoku 130 mm oraz zapewniające stabilną, zwrotną jazdę koła o średnicy 29 cala. Silnik SyncDrive Sport zapewnia regulowane wspomaganie 350%, ze sterowaniem przez aplikację Giant E-bike. Wpasowane w kierownicę przyciski RideControl zapewniają ergonomiczne sterowanie, a akumulator EnergyPak pozwala maksymalnie wydłużyć jazdę. Teraz można go szybko naładować nową, inteligentną ładowarką.

Główne korzyści

Wspomaganie mocnego silnika

Silnik SyncDrive Sport z momentem obrotowym 70 Nm i regulowanym wspomaganiem 360% pomaga wspinać się po stromych, nierównych szlakach.

Pełna kontrola

Aluminiowa rama ALUXX SL z zawieszeniem FlexPoint 120 mm i koła o średnicy 29 cala zapewniają płynną, pewną jazdę na technicznych szlakach. Aplikacja Giant E-bike oferuje funkcję nawigacji oraz wyświetlanie danych zdrowotnych i treningowych.

Wydajność

Akumulator EnergyPak zapewnia największy możliwy zasięg. Wbudowany akumulator łatwo naładować do 80% w 2.5h przy użyciu nowej, szybkiej ładowarki 6 A.

Specyfikacja
SilnikGiant SyncDrive Sport, powered by Yamaha
Jednostka sterującaGiant RideControl One ANT+
Panel sterującykompatybliny z wyświetlaczem bezprzewodowym
AkumulatorGiant EnergyPak Smart 625Wh
RozmiaryS, M, L, XL
KolorPustynna szałwia
RamaAluminium ALUXX SL, zawieszenie FlexPoint 120mm
WidelecRockShox Recon Silver RL, 130mm, blokada, 110x15mm Boost, Maxle Stealth, e-MTB optimized
Tylny amortyzatorRockShox Monarch RT, High Volume, 184x44mm, custom tuned
KierownicaGiant Connect TR Riser 31.8x780mm
Wspornik kierownicyGiant Contact
Wspornik siodłaGiant Contact Switch, regulowana, 30,9mm (S:125/M:150/L&XL:170)
SiodłoGiant Contact
PedałyN/A
ManetkiSRAM SX Eagle 12-speed
Przerzutka przedniaProwadnica łańcucha Giant custom
Przerzutka tylnaSRAM SX Eagle 12-speed
HamulceShimano MT420, 4-tłoczkowe, tarczowe hydrauliczne, 203mm
Dzwignie hamulcaShimano MT401
Kaseta / WolnobiegSRAM PG-1210, 11-50T, 12-Speed
ŁańcuchSRAM SX Eagle PowerLock, 12-speed
Mechanizm korbowySRAM X-Sync Eagle 38T 104BCD, kuta stal Ramiona z kutego aluminium, minimal Q-factor
Srodek suportuN/A
ObręczeGiant XCT 29, tubeless, wew. szerokość 25mm, e-bike optimized
PiastyGiant eTracker Sport, [P] oś przelotowa 15mm [T] 141mm QR
SzprychyStal nierdzewna
OponyMaxxis Rekon 29x2.4" zwijane, 60tpi, EXO, Tubeless
DodatkiGiant EnergyPak Smart 6A
Waga24,70 kg

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram
  SMLXL
Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)40616432174821950720
Kąt podsiodłowy (degrees)73,5°73,5°73,5°73,5°
Długość górnej rury (mm) (inch)58022,860023,662524,665025,6
Długość główki ramy (mm) (inch)1003,91104,31204,71355,3
Kąt główki ramy (degrees)67,0°67,0°67,0°67,0°
Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)401,6401,6401,6401,6
Trail (mm) (inch)113,64,4113,64,4113,64,4113,64,4
Baza kół (mm) (inch)116645,9118746,7121347,8124048,8
Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)47518,747518,747518,747518,7
Obnizenie srodka suportu (mm) (inch)200,8200,8200,8200,8
Stack (mm) (inch)59323,360323,761224,162624,6
Reach (mm) (inch)40415,942116,644417,546518,3
Przekrok (mm) (inch)74129,275629,87883179231,2
Szerokość kierownicy (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)401,6401,6502502
Długość ramienia korby (mm) (inch)1606,31606,31656,51656,5
Rozmiar kół 29"29"29"29"

Technologie

Technologia ALUXX SL
System zawieszenia Flexpoint
Hybrid Cycling Technology (HCT)
Silnik SyncDrive Sport
RideControl ONE
System 6-czujnikowej technologii PedalPlus
System Giant Tubeless

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.