Skip to main content
{{product.Name}}
{{product.Name}}
{{ product.ProductAward.Quote }}

Stance E+ 2 29

2021

14 999 zł

Kontakt

Jaki jest mój rozmiar?

PORÓWNAJ

Udostępnij

Strome podjazdy, techniczne zjazdy, długie dni na szlaku. Dzięki płynnemu ustawieniu zawieszenia i płynnemu wspomaganiu pedałowania ten rower elektryczny zapewnia moc i technologię do jazdy po wszystkich szlakach, o których marzysz.

Stance E+ został zaprojektowany z geometrią ramy przeznaczoną na traile. Pomaga on początkującym lub średniozaawansowanym rowerzystom trailowym docenić terenową jazdę rowerem elektrycznym w jej najlepszym wydaniu. Jego lekka, wytrzymała i sztywna rama aluminiowa ALUXX SL z zawieszeniem FlexPoint ułatwiają pokonywanie trudnych singletracków. Ma zawieszenie tylne o skoku 120 mm i przednie o skoku 130 mm oraz zapewniające stabilną, zwrotną jazdę koła o średnicy 29 cala. Silnik SyncDrive Sport zapewnia regulowane wspomaganie 350%, ze sterowaniem przez aplikację Giant E-bike. Wpasowane w kierownicę przyciski RideControl zapewniają ergonomiczne sterowanie, a akumulator EnergyPak pozwala maksymalnie wydłużyć jazdę. Teraz można go szybko naładować nową, inteligentną ładowarką.

Główne korzyści

Wspomaganie mocnego silnika

Silnik SyncDrive Sport z momentem obrotowym 70 Nm i regulowanym wspomaganiem 360% pomaga wspinać się po stromych, nierównych szlakach.

Pełna kontrola

Aluminiowa rama ALUXX SL z zawieszeniem FlexPoint 120 mm i koła o średnicy 29 cala zapewniają płynną, pewną jazdę na technicznych szlakach. Aplikacja Giant E-bike oferuje funkcję nawigacji oraz wyświetlanie danych zdrowotnych i treningowych.

Wydajność

Akumulator EnergyPak zapewnia największy możliwy zasięg. Wbudowany akumulator łatwo naładować do 80% w 2.5h przy użyciu nowej, szybkiej ładowarki 6 A.

Specyfikacja
SilnikGiant SyncDrive Sport by Yamaha
Jednostka sterującaGiant RideControl One ANT+
Panel sterującyGiant RideControl Plus
AkumulatorGiant EnergyPak Smart 500, 36V Integrated Lithium-Ion
RozmiaryS, M, L, XL
KolorOliwkowy
RamaAluminium ALUXX SL, zawieszenie FlexPoint 120mm
WidelecSR Suntour XCR 34 Air LO-R, skok 130mm, taperowana rura sterowa, blokada, 110x15 Quick-Loc oś przelotowa
Tylny amortyzatorRockShox Monarch R, High Volume, 184x44mm, custom tuned
KierownicaGiant Connect TR Riser 31.8x780mm
Wspornik kierownicyGiant Contact
Wspornik siodłaGiant 30.9mm, mikro regulacja na 2 śruby, kute aluminium
SiodłoGiant Sport
PedałyN/A
ManetkiShimano Deore, 1x10
Przerzutka przedniaMRP 1X CS custom
Przerzutka tylnaShimano Deore, 10-Speed, Shadow+
HamulceTektro HD-M745 Orion, 4-tłoczkowe, hydrauliczne, 203mm
Dzwignie hamulcaTektro HD-M745 Orion
Kaseta / WolnobiegShimano CS-M4100-10, 11-46T, 10-Speed
ŁańcuchKMC e.10 Sport, e-bike optimized
Mechanizm korbowyKute aluminium, minimalny Q-factor, zębatka 36T stalowa Direct Mount (S:160, M/L:165, XL:170)
Srodek suportuN/A
ObręczeGiant XCT 29, tubeless, wew. szerokość 25mm, e-bike optimized
PiastyGiant eTracker Sport, [P] 15mm oś przelotowa [T] 141mm QR
SzprychyStal nierdzewna
OponyMaxxis Rekon 29x2.4", zwijane, 60tpi, EXO, Tubeless Ready
DodatkiGiant EnergyPak 6A Smart
Waga24,60 kg

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram
  SMLXL
Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)40616432174821950720
Kąt podsiodłowy (degrees)73,5°73,5°73,5°73,5°
Długość górnej rury (mm) (inch)58022,860023,662524,665025,6
Długość główki ramy (mm) (inch)1003,91104,31204,71355,3
Kąt główki ramy (degrees)67,0°67,0°67,0°67,0°
Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)401,6401,6401,6401,6
Trail (mm) (inch)113,64,4113,64,4113,64,4113,64,4
Baza kół (mm) (inch)116645,9118746,7121347,8124048,8
Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)47518,747518,747518,747518,7
Obnizenie srodka suportu (mm) (inch)200,8200,8200,8200,8
Stack (mm) (inch)59323,360323,761224,162624,6
Reach (mm) (inch)40415,942116,644417,546518,3
Przekrok (mm) (inch)74129,275629,87883179231,2
Szerokość kierownicy (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)401,6401,6502502
Długość ramienia korby (mm) (inch)1606,31606,31656,51656,5
Rozmiar kół 29"29"29"29"

Technologie

Technologia ALUXX SL
System zawieszenia Flexpoint
Hybrid Cycling Technology (HCT)
Silnik SyncDrive Sport
RideControl ONE
System 6-czujnikowej technologii PedalPlus
System Giant Tubeless

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.