Skip to main content
{{product.Name}}
{{product.Name}}
{{ product.ProductAward.Quote }}

TCX SLR 2

2020

6 199 zł

Kontakt

Jaki jest mój rozmiar?

PORÓWNAJ

Udostępnij

Ciasne zakręty, ostre podjazdy, śliskie zjazdy. Śliska ziemia, błoto, piasek, a nawet śnieg. W cyclocrossie nigdy nie wiadomo, na co się trafi, i dlatego właśnie zaprojektowano ten rower. Lekka aluminiowa rama, kompozytowy widelec i właściwy osprzęt sprawiają, że można zrobić na nim wszystko.

Superlekka rama z aluminium ALUXX SLR, z dobranym kompozytowym widelcem i osiami przelotowymi 12 mm z przodu i z tyłu sprawiają, że TCX SLR zapewnia płynne, pewne prowadzenie w każdym terenie. Hamulce tarczowe zwiększają kontrolę na ciasnych zakrętach tras cyclocross albo na szerokich zjazdach polnymi ścieżkami. Rury ramy specjalnie dobrane do cyclocrossu zwiększają sztywność pedałowania, a wspornik siodła D-Fuse pomaga wygładzić nierówny teren.

Główne korzyści

Lekki i zwrotny

Aluminiowa rama ALUXX SLR zapewnia idealną równowagę pomiędzy lekkością przydatną do wspinaczek i przyspieszeń, a sztywnością niezbędną do precyzyjnego prowadzenia w trudnym, cyclocrossowym terenie.

Pełna kontrola

Zintegrowane hamulce tarczowe w standardzie FlatMount i osiami przelotowymi w połączeniu z kołami systemowymi Giant zapewniają dodatkową kontrolę w zmiennych warunkach i w każdej pogodzie.

Płynna jazda

Sztyca kompozytowa o profilu D tłumi wstrząsy i drgania, zmniejszając zmęczenie, dzięki czemu zachowasz siły na finisz.

Specyfikacja
RozmiaryXS,S, M, ML, L, XL
KolorGranatowy Metalik
RamaAluminium - ALUXX SLR, suport PowerCore BB86-PressFit, rura podsiodłowa D-Fuse, zintegrowany zacisk wspornika siodła ISC, wew. prowadzenie pancerzy, mocowanie hamulca FlatMount
WidelecKompozyt węglowy Advanced, aluminiowa rura sterowa 1 1/2" - 1 1/8" OverDrive, mocowanie hamulców FlatMount, oś 12/100mm
Tylny amortyzatorN/A
KierownicaGIANT Connect, 31.8mm
Wspornik kierownicyGIANT Contact, 31.8mm, 8°, alu.
Wspornik siodłaGIANT D-Fuse, kompozyt węglowy
SiodłoGIANT Contact (Neutral), UniClip, DCF (Dynamic Cycling Fit), ParticleFlow
PedałyN/A
ManetkiSRAM Apex, 1x11
Przerzutka przedniaN/A
Przerzutka tylnaSRAM Apex 1
HamulceGIANT Conduct Disc, tarcze 160/140, hydr. Apex 1
Dzwignie hamulcaGIANT Conduct Disc, tarcze 160/140, hydr. Apex 1
Kaseta / WolnobiegSRAM PG-1130, 11-42T, 11s.
ŁańcuchSRAM PC1110
Mechanizm korbowyFSA Omega, 40T
Srodek suportuFSA, PressFit
ObręczeGIANT S-X2 Disc, Tubeless, alu.
PiastyGIANT Sport by FORMULA, oś 12mm
SzprychySAPIM Leader 28/28
OponyMAXXIS All-Terrene, 700X33C, 60 TPI, zwijane
DodatkiProwadnica łańcucha GIANT 1x
Waga10,00 kg (rozmiar M)

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.

Najważniejsze informacje

Superlekka rama z aluminium ALUXX SLR, z dobranym kompozytowym widelcem i osiami przelotowymi 12 mm z przodu i z tyłu sprawiają, że TCX SLR zapewnia płynne, pewne prowadzenie w każdym terenie. Hamulce tarczowe zwiększają kontrolę na ciasnych zakrętach tras cyclocross albo na szerokich zjazdach polnymi ścieżkami. Rury ramy specjalnie dobrane do cyclocrossu zwiększają sztywność pedałowania, a wspornik siodła D-Fuse pomaga wygładzić nierówny teren.

1 2 3 4 5 6 7 Najważniejsze informacje

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

  • XS
      157 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • S
      165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      182 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XL
      189 cm6’2”  to 199 cm6’6”
bike diagram
  XSSMMLLXL
Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)47518,750019,752520,754521,555521,956522,2
Kąt podsiodłowy (degrees)74,5°73,5°73,0°73,0°73,0°73,0°
Długość górnej rury (mm) (inch)51520,353020,954521,55602257522,659023,2
Długość główki ramy (mm) (inch)1154,51305,11455,71606,31756,91907,5
Kąt główki ramy (degrees)71,0°71,0°71,5°72,0°72,5°72,5°
Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)502502502502502502
Trail (mm) (inch)722,8682,7652,6622,4592,3592,3
Baza kół (mm) (inch)100839,7101439,9101940,1103040,6104040,9105541,5
Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)43016,943016,943016,943016,943016,943016,9
Obnizenie srodka suportu (mm) (inch)602,4602,4602,4602,4602,4602,4
Stack (mm) (inch)52620,754021,355621,957222,558923,260323,7
Reach (mm) (inch)36914,537014,637514,838515,239515,640616
Przekrok (mm) (inch)75829,878330,880331,682132,383232,884333,2
Szerokość kierownicy (mm) (inch)40015,740015,742016,542016,544017,344017,3
Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)803,1903,51104,31104,31104,31204,7
Długość ramienia korby (mm) (inch)1656,51706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
Rozmiar kół 700C700C700C700C700C700C

Technologie

Technologia ALUXX SLR
Wspornik podsiodłowy D-Fuse
System Giant Tubeless

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.