NOWOŚĆ
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Tempt E+ 2

10 999 zł

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

COVID-19. Sklepy rowerowe pozostają otwarte. Nie zwalnia nas to jednak z zachowania reżimu sanitarnego i wspólnego dbania o nasze bezpieczeństwo. Bardzo prosimy wszystkich Państwa, którzy odwiedzają sklepy rowerowe w całej Polsce, o przestrzeganie zaleceń i zasad higieny oraz stosowanie się do obowiązujących przepisów, a także komunikatów pracowników sklepów. Razem damy radę!

Udostępnij

WIĘCEJ NIŻ TYLKO SPOSÓB NA PRZEMIESZCZANIE SIĘ - TEMPT E+ TO WOLNOŚĆ, ZABAWA I RADOŚĆ.

Główne korzyści

Przystępność i niezawodność

Atrakcyjna cena otwiera dostęp do nowych szlaków i wrażeń z jazdy, dzięki niezawodnemu akumulatorowi EnergyPak 500 Wh o średnim zasięgu 120 km i potencjalnym aż do 180 km.

Zintegrowana konstrukcja

Niezawodny i łatwy w demontażu akumulator EnergyPak jest pięknie zintegrowany z lekką i wytrzymałą ramą z aluminium ALUXX.

Płynna jazda

Silnik SyncDrive Core o momencie obrotowym 50 Nm wykorzystuje technologię Smart Assist, która zapewnia naturalne, a jednocześnie mocne wrażenia z jazdy.

Zasięg

Jak daleko mogę zajechać na jednym ładowaniu akumulatora?

Zasięg dla jednego naładowania akumulatora, może znacznie się różnić w zależności od: warunków zewnętrznych (takich jak temperatura otoczenia i wiatr), rodzaju drogi (np. nachylenie i stan nawierzchni), stanu roweru (np. ciśnienie w ogumieniu i częstotliwość serwisowania), masy (rowerzysty, roweru i bagażu), sposobu korzystania z roweru (przyspieszenia i zmiany biegów), stanu baterii itd. Giant zaleca zmiany biegów odpowiednie do prędkości, aby uzyskać lepszy zasięg. Do niskich prędkości i do ruszania najlepsze są niskie biegi. Im wyższa prędkość, tym wyższy bieg można wybrać. Aby zapewnić płynne wspomaganie i optymalny zasięg, najlepiej zwolnić nacisk na pedały podczas zmiany biegów.

Poniższy pasek przedstawia przybliżony zasięg. Warunki są klasyfikowane jako ekstremalne, dobre i idealne. Ekstremalne warunki zwykle występują podczas jazdy z dużym obciążeniem, silnym przednim wiatrem lub podczas stromych podjazdów.

EnergyPak 500 / SyncDrive Core

  • Zasięg
  • Ekstremalne: 65 KM 40 miles
  • Dobre: 125 KM 77 miles
  • Idealne: 180 KM 111 miles
Specyfikacja
  • Silnik
    SyncDrive Core, 50Nm, Powered by Yamaha
  • Jednostka sterująca
    RideControl Dash, kolorowy LCD
  • Panel sterujący
    RideControl Dash, kolorowy LCD
  • Akumulator
    EnergyPak 500Wh
  • Rozmiary
    XS, S, M, L
  • Kolor
    Eclipse
  • Rama
    Aluminium ALUXX, główka ramy OverDrive 1½ - 1⅛", zintegrowane mocowanie nóżki KS18
  • Widelec
    SR Suntour XCM 29/27,5 ATB Coil skok 100mm, rura sterowa 1½ - 1⅛"
  • Tylny amortyzator
    -
  • Kierownica
    Giant Connect TR Riser 31.8x690mm, 750mm
  • Chwyty
    Liv Connect Ergo Microtech Plus, Lock-on
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact
  • Wspornik siodła
    Giant 30.9mm, mikro regulacja na dwie śruby, kute aluminium
  • Siodło
    Liv Sport
  • Pedały
    platformowe, aluminiowe
  • Manetki
    Shimano Altus
  • Przerzutka przednia
    -
  • Przerzutka tylna
    Shimano Alivio, 9-speed
  • Hamulce
    Tektro HD-M275, tarczowe hydrauliczne, 160/180mm
  • Dzwignie hamulca
    Tektro HD-M275
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano CS-HG200, 11-36T, 9-speed
  • Łańcuch
    KMC e.9 Sport, e-bike optimized
  • Mechanizm korbowy
    FSA Comet E-Bike tarcza stalowa 36T FSA MegaTooth Direct Mount 1X
  • Srodek suportu
    -
  • Obręcze
    GX03V 29/27.5"
  • Piasty
    Giant eTracker Sport, [F] 9mm QR [R] 135mm QR
  • Szprychy
    Stal nierdzewna
  • Opony
    Maxxis Rekon Race 29 x 2.25, Dual Compound 60TPI Maxxis Rekon Race 27.5 x 2.25, Dual Compound 60TPI
  • Dodatki
    EnergyPak 4A Fast
  • Oświetlenie
    -
  • Zabezpieczenie
    -
  • Bagażnik
    -
  • Waga orientacyjna
    W branży rowerowej nie ma standardu porównywania wagi rowerów między segmentami lub markami. Wielu producentów podaje najniższą możliwą wagę roweru. Różnice zależą od wielkości ramy, użytych materiałów, wagi osprzętu i akcesoriów. Dlatego najlepszym sposobem, aby ocenić wagę konkretnego roweru jest jego wypróbowanie. Sugerujemy wizytę u lokalnego dystrybutora, który zważy wybrany rower. Wszystkie rowery Giant są zaprojektowane tak, aby oferowały jak najlepszą w swojej klasie wagę i jakość jazdy.

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      152 cm5’0”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 181 cm5’11”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSML
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)36514,440515,944517,548519,1
BKąt podsiodłowy (degrees)74,0°73,5°73,0°73,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)54521,557022,459523,461524,2
DDługość główki ramy (mm) (inch)1054,11154,51054,11154,5
EKąt główki ramy (degrees)68,0°68,0°68,0°68,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)421,7421,7461,8461,8
GTrail (mm) (inch)103,84,1103,84,199,53,999,53,9
HBaza kół (mm) (inch)111243,8113244,6115945,6117946,4
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)47518,747518,747518,747518,7
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)502502451,8451,8
KStack (mm) (inch)59123,360023,660323,761224,1
LReach (mm) (inch)37614,839215,441116,242816,9
MPrzekrok (mm) (inch)69327,372228,47613076830,2
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)69027,269027,275029,575029,5
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)401,6401,6502602,4
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1656,51656,51706,71706,7
QRozmiar kół 27.5"27.5"29"29"

Technologie

Technologia Aluxx
HYBRID CYCLING TECHNOLOGY (HCT)
Smart Assist
Syncdrive Core