Skip to main content
{{product.Name}}
{{product.Name}}
{{ product.ProductAward.Quote }}

Terrago 29 2

2020

4 499 zł

Kontakt

Jaki jest mój rozmiar?

PORÓWNAJ

Udostępnij

Bardzo dobrze znany przed laty model wraca na trasy. W odświeżonej formie jest znowu gotowy stanąć razem z tobą na linii mety.

Lekka i wytrzymała rama z aluminium ALUXX o sportowej geometrii wyposażona w wysokiej klasy osprzęt daje Ci gotowe narzędzie do zmierzenia się z rywalami na trasie. Duże koła, krótki i szeroki kopit, stabilna geometria ramy – jeśli nie czujesz się pewnie w trudnym terenie ten rower jest idealnym partnerem, któremu można zaufać.

Główne korzyści

Lekkość i efektywność

Rama wykonana z aluminium ALUXX gwarantuje niską wagę i efektywność.

Prędkość i stabilność 29-calowca

Geometria ramy dostosowana do kół o średnicy 29 cali pozwala na optymalizację właściwości kół o większej średnicy.

Kontrola XC

Skok przedniego koła 100 mm gwarantuje efektywność i kontrolę podczas zmagań XC.

Specyfikacja
RozmiaryS, M, L, XL
KolorPomarańczowy
RamaAluminium - ALUXX
WidelecSUNTOUR Raidon XC RL-R 29", skok 100mm, manetka blokady
Tylny amortyzatorN/A
KierownicaGIANT Connect XC Flat 720mmx 31.8mm
Wspornik kierownicyGIANT Contact, alu.
Wspornik siodłaGIANT Connect, 30.9x375mm, alu.
SiodłoGIANT Connect (Upright)
PedałyVP-992S
ManetkiSHIMANO SLX M7100, 2x12
Przerzutka przedniaSHIMANO SLX M7100
Przerzutka tylnaSHIMANO SLX M7100
HamulceSHIMANO BR-MT200 180/160, hydr.
Dzwignie hamulcaSHIMANO MT200
Kaseta / WolnobiegSHIMANO SLX M7100, 10-45T, 12s.
ŁańcuchSHIMANO CN-M7100
Mechanizm korbowySHIMANO SLX M7100 26/36
Srodek suportuSHIMANO BB-MT800, zewnętrzne
ObręczeGIANT GX03V 29", dwuścienne, szer. wew. 21mm
Piasty[P] SHIMANO HB-MT200 [T] SHIMANO FH-MT500 CENTER LOCK, 135mm, QR
SzprychyStal nierdzewna, 32/32
OponyMAXXIS Ikon 29x 2.2, 60TPI
Waga13,30 kg (rozmiar M)

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram
  SMLXL
Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)39015,444017,349019,353521,1
Kąt podsiodłowy (degrees)73,5°73,5°73,5°73,5°
Długość górnej rury (mm) (inch)57722,759923,662224,564625,4
Długość główki ramy (mm) (inch)953,71054,11244,91405,5
Kąt główki ramy (degrees)69,0°69,0°69,0°69,0°
Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)461,8461,8461,8461,8
Trail (mm) (inch)94,33,794,33,794,33,794,33,7
Baza kół (mm) (inch)111043,7113244,6115745,6118246,5
Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)45517,945517,945517,945517,9
Obnizenie srodka suportu (mm) (inch)552,2552,2552,2552,2
Stack (mm) (inch)60123,761124,162924,864325,3
Reach (mm) (inch)39915,741816,543517,145517,9
Przekrok (mm) (inch)72628,676029,979831,483332,8
Szerokość kierownicy (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)502602,4702,8803,1
Długość ramienia korby (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,9
Rozmiar kół 29"29"29"29"

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.