{{ productAwardLocalized.Quote }}

Thrive E+ EX Pro

16 999 zł

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

COVID-19. Sklepy rowerowe pozostają otwarte. Nie zwalnia nas to jednak z zachowania reżimu sanitarnego i wspólnego dbania o nasze bezpieczeństwo. Bardzo prosimy wszystkich Państwa, którzy odwiedzają sklepy rowerowe w całej Polsce, o przestrzeganie zaleceń i zasad higieny oraz stosowanie się do obowiązujących przepisów, a także komunikatów pracowników sklepów. Razem damy radę!

Udostępnij
Z THRIVE E+ EX DOSTANIESZ PRZEPUSTKĘ DO POKONANIA NOWEJ DROGI, BEZ WZGLĘDU NA TWÓJ POZIOM KONDYCJI.

Główne korzyści

Funkcjonalny

Idealny miejski rower elektryczny zaprojektowany specjalnie w celu zmaksymalizowania możliwości dojeżdżania do pracy na rowerze i załatwiania spraw, z przednimi i tylnymi światłami, nóżką, bagażnikiem, błotnikami i widoczną nawigacją na ekranie RideControl EVO na kierownicy.

Mocny

Technologia Smart Assist, niezawodny akumulator EnergyPak Smart 500 i 360% maksymalnego wsparcia z silnika SyncDrive Pro łączą się, aby zapewnić Ci mocną, płynną jazdę, dzięki czemu możesz cieszyć się swoim czasem, udając się w wybrane miejsce lub szukając przygody.

Komfortowy

Zaprojektowany zgodnie z filozofią projektową Liv 3F, z geometrią ramy przystosowaną dla kobiet oraz wygodnym siodełkiem i uchwytami, zapewnia komfortową jazdę szosową w atrakcyjnym opakowaniu.

Zasięg

Jak daleko mogę zajechać na jednym ładowaniu akumulatora?

Zasięg dla jednego naładowania akumulatora, może znacznie się różnić w zależności od: warunków zewnętrznych (takich jak temperatura otoczenia i wiatr), rodzaju drogi (np. nachylenie i stan nawierzchni), stanu roweru (np. ciśnienie w ogumieniu i częstotliwość serwisowania), masy (rowerzysty, roweru i bagażu), sposobu korzystania z roweru (przyspieszenia i zmiany biegów), stanu baterii itd. Giant zaleca zmiany biegów odpowiednie do prędkości, aby uzyskać lepszy zasięg. Do niskich prędkości i do ruszania najlepsze są niskie biegi. Im wyższa prędkość, tym wyższy bieg można wybrać. Aby zapewnić płynne wspomaganie i optymalny zasięg, najlepiej zwolnić nacisk na pedały podczas zmiany biegów.

Poniższy pasek przedstawia przybliżony zasięg. Warunki są klasyfikowane jako ekstremalne, dobre i idealne. Ekstremalne warunki zwykle występują podczas jazdy z dużym obciążeniem, silnym przednim wiatrem lub podczas stromych podjazdów.

EnergyPak 500 / SyncDrive Pro

  • Zasięg
  • Ekstremalne: 41 KM 25 miles
  • Dobre: 82 KM 50 miles
  • Idealne: 145 KM 90 miles

Za co go uwielbiamy

Thrive E + EX to rower elektryczny z płaską kierownicą, zbudowany specjalnie dla kobiet, które chcą dojeżdżać do pracy na mieście, z wbudowanymi bagażnikami, dzięki czemu możesz zabrać ze sobą wszystkie niezbędne rzeczy. Ciesz się tempem dzięki silnikowi SyncDrive Pro, który zapewnia naturalne, ale mocne wrażenia z jazdy na rowerze elektrycznym. Silnik jest również wyposażony w technologię Smart Assist, która automatycznie dostosowuje poziom wspomagania w zależności od Twojego pedałowania. Przekłada ona sześć pomiarów dotyczących jazdy i dodaje idealną ilość mocy we właściwym czasie, aby zapewnić płynną jazdę. Bateria EnergyPak Smart 500 jest tak elegancka, że Twoi znajomi będą się zastanawiać, czy to rower elektryczny. Ten model jest wyposażony w przednie i tylne światła, nóżkę oraz tylny bagażnik.

Specyfikacja
  • Silnik
    Giant SyncDrive Pro, powered by Yamaha
  • Jednostka sterująca
    Giant RideControl Ergo
  • Panel sterujący
    Giant RideDash Evo
  • Akumulator
    Giant EnergyPak Smart Compact 500Wh kompatybliny z Giant EnergyPak Plus Range Extender
  • Rozmiary
    XS, S, M, L
  • Kolor
    Echeveria/Black
  • Rama
    ALUXX SL
  • Widelec
    ALUXX SL, oś 12x100 mm
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    Giant Connect XC Riser 31.8x690mm
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact
  • Wspornik siodła
    Giant D-shape, alu
  • Siodło
    Liv Sport Pro
  • Pedały
    Platformowe
  • Manetki
    Shimano Tiagra, 10-Speed
  • Przerzutka przednia
    N/A
  • Przerzutka tylna
    Shimano GRX RX400
  • Hamulce
    Shimano BR-MT200, hydraulic disc, 180/160mm
  • Dzwignie hamulca
    Shimano BL-MT201
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano Tiagra, 11-36, 10-Speed
  • Łańcuch
    KMC e.10 Sport
  • Mechanizm korbowy
    Ramiona z kutego aluminium, minimal Q-factor, 42T
  • Srodek suportu
    N/A
  • Obręcze
    Giant eXC-2, 584x21, 28H
  • Piasty
    Giant Performance Tracker Road, Sealed Bearing
  • Szprychy
    Sapim E-Lite [P] Race [T]
  • Opony
    Kenda Kwick Seven.5 27.5x2.40 (61-584), 60TPI, w/ reflex
  • Dodatki
    Giant EnergyPak 6A Smart, Nóżka Trekking KS18
  • Oświetlenie
    Axa BlueLine 50 - przednia Axa Blueline- tylna
  • Bagażnik
    Giant Rack-It, system mocowania akcesoriów MIK
  • Waga orientacyjna
    22,80 kg

Najważniejsze informacje

Thrive E+ EX Pro with interactive tooltips

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SM
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)43016,947518,7
BKąt podsiodłowy (degrees)74,0°74,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)56522,257022,4
DDługość główki ramy (mm) (inch)1104,31204,7
EKąt główki ramy (degrees)70,5°71,5°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)451,8451,8
GTrail (mm) (inch)77,8371,22,8
HBaza kół (mm) (inch)107542,3107142,2
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)45517,945517,9
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)702,8702,8
KStack (mm) (inch)55721,957022,4
LReach (mm) (inch)40515,940716
MPrzekrok (mm) (inch)71728,275229,6
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)64025,264025,2
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)803,1903,5
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1656,51706,7
QRozmiar kół 27.5"27.5"

Technologie

Technologia Aluxx SL
HYBRID CYCLING TECHNOLOGY (HCT)
SyncDrive Pro
RideControl ERGO