Skip to main content
{{product.Name}}
{{product.Name}}
{{ product.ProductAward.Quote }}

Thrive E+ EX Pro

2021

15 999 zł

Kontakt

Jaki jest mój rozmiar?

PORÓWNAJ

Udostępnij

Z THRIVE E+ EX DOSTANIESZ PRZEPUSTKĘ DO POKONANIA NOWEJ DROGI, BEZ WZGLĘDU NA TWÓJ POZIOM KONDYCJI.

Główne korzyści

Funkcjonalny

Idealny miejski rower elektryczny zaprojektowany specjalnie w celu zmaksymalizowania możliwości dojeżdżania do pracy na rowerze i załatwiania spraw, z przednimi i tylnymi światłami, nóżką, bagażnikiem, błotnikami i widoczną nawigacją na ekranie RideControl EVO na kierownicy.

Mocny

Technologia Smart Assist, niezawodny akumulator EnergyPak Smart 500 i 360% maksymalnego wsparcia z silnika SyncDrive Pro łączą się, aby zapewnić Ci mocną, płynną jazdę, dzięki czemu możesz cieszyć się swoim czasem, udając się w wybrane miejsce lub szukając przygody.

Komfortowy

Zaprojektowany zgodnie z filozofią projektową Liv 3F, z geometrią ramy przystosowaną dla kobiet oraz wygodnym siodełkiem i uchwytami, zapewnia komfortową jazdę szosową w atrakcyjnym opakowaniu.

Za co go uwielbiamy

Thrive E + EX to rower elektryczny z płaską kierownicą, zbudowany specjalnie dla kobiet, które chcą dojeżdżać do pracy na mieście, z wbudowanymi bagażnikami, dzięki czemu możesz zabrać ze sobą wszystkie niezbędne rzeczy. Ciesz się tempem dzięki silnikowi SyncDrive Pro, który zapewnia naturalne, ale mocne wrażenia z jazdy na rowerze elektrycznym. Silnik jest również wyposażony w technologię Smart Assist, która automatycznie dostosowuje poziom wspomagania w zależności od Twojego pedałowania. Przekłada ona sześć pomiarów dotyczących jazdy i dodaje idealną ilość mocy we właściwym czasie, aby zapewnić płynną jazdę. Bateria EnergyPak Smart 500 jest tak elegancka, że Twoi znajomi będą się zastanawiać, czy to rower elektryczny. Ten model jest wyposażony w przednie i tylne światła, nóżkę oraz tylny bagażnik.

Specyfikacja
SilnikGiant SyncDrive Pro, powered by Yamaha
Jednostka sterującaGiant RideControl Ergo
Panel sterującyGiant RideDash Evo
AkumulatorGiant EnergyPak Smart Compact 500Wh kompatybliny z Giant EnergyPak Plus Range Extender
RozmiaryXS, S, M, L
KolorEszeweria
RamaAluminium ALUXX SL, Overdrive 1½ - 1⅛", zintegrowane mocowanie nóżki KS18
WidelecSR Suntour NEX E25, 63mm
Tylny amortyzatorN/A
KierownicaGiant Sport, 25.4
Wspornik kierownicyGiant Sport, 15°, 25.4
Wspornik siodłaGiant 30.9mm, mikro regulacja na dwie śruby, kute aluminium
SiodłoLiv Sport Comfort
PedałyPlatformowe
ManetkiShimano SL-M2000
Przerzutka przedniaN/A
Przerzutka tylnaShimano Alivio M3100, 9-Speed
HamulceTektro HD-M275, tarczowe hydrauliczne, 160/180mm
Dzwignie hamulcaTektro HD-M275
Kaseta / WolnobiegShimano CS-HG200, 11-36T, 9-Speed
ŁańcuchKMC e.9 Sport, e-bike optimized
Mechanizm korbowyRamiona z kutego aluminium, minimal Q-factor, 42T
Srodek suportuN/A
ObręczeLiv GX03V, 700C Aluminium
PiastyGiant eTracker, [P] 100x9mm QR [T] 135mm QR
SzprychyStal nierdzewna
OponyGiant Crosscut Gravel 2, 700x45c (622x45), Tubeless
DodatkiGiant EnergyPak 6A Smart, Nóżka Trekking KS18
OświetlenieAxa BlueLine 50 - przednia Axa Blueline- tylna
BagażnikGiant Rack-It, system mocowania akcesoriów MIK
Waga22,80 kg

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.

Najważniejsze informacje

1 2 3 4 5 6 7 8 Najważniejsze informacje

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

  • XS
      152 cm5’0”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 181 cm5’11”
bike diagram
  XSSML
Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)39015,443016,947518,751020,1
Kąt podsiodłowy (degrees)74,0°74,0°74,0°74,0°
Długość górnej rury (mm) (inch)5602256522,257022,458022,8
Długość główki ramy (mm) (inch)1054,11104,31204,71405,5
Kąt główki ramy (degrees)70,5°70,5°71,5°71,5°
Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8
Trail (mm) (inch)77,8377,8371,22,871,22,8
Baza kół (mm) (inch)107042,1107542,3107142,2108242,6
Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)45517,945517,945517,945517,9
Obnizenie srodka suportu (mm) (inch)702,8702,8702,8702,8
Stack (mm) (inch)55221,755721,957022,458923,2
Reach (mm) (inch)40215,840515,94071641116,2
Przekrok (mm) (inch)68927,171728,275229,678230,8
Szerokość kierownicy (mm) (inch)64025,264025,264025,264025,2
Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)702,8803,1903,51003,9
Długość ramienia korby (mm) (inch)1656,51656,51706,71706,7
Rozmiar kół 27.5"27.5"27.5"27.5"

Technologie

Technologia Aluxx SL
Filozofia 3F
HYBRID CYCLING TECHNOLOGY (HCT)
RideControl EVO
SyncDrive Pro

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.