NOWOŚĆ
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Trance X Advanced Pro 29 2

23 499 zł

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

COVID-19. Sklepy rowerowe pozostają otwarte. Nie zwalnia nas to jednak z zachowania reżimu sanitarnego i wspólnego dbania o nasze bezpieczeństwo. Bardzo prosimy wszystkich Państwa, którzy odwiedzają sklepy rowerowe w całej Polsce, o przestrzeganie zaleceń i zasad higieny oraz stosowanie się do obowiązujących przepisów, a także komunikatów pracowników sklepów. Razem damy radę!

Udostępnij

Od szybkich, brutalnych zjazdów, po techniczny teren – ten progresywny rower na szlaki posiada aktywne zawieszenie, regulowaną geometrię ramy i wszystko czego potrzeba do ambitniejszej jazdy po singlach.

Główne korzyści

Pewność i kontrola 29era

29-calowe koła płynnie i pewnie przetaczają się po nierównościach, ułatwiając utrzymywanie prędkości na technicznych podjazdach i gwarantując bezpieczeństwo na szybkich singlach. Dodatkowym ulepszeniem jest zwiększony prześwit na opony do 2,5 cala.

Zawieszenie progresywne

Zawieszenie tylne Maestro cechuje mocowanie amortyzatora typu Trunnion z większym skokiem oraz bardziej płynna praca. System o skoku 135 mm z tyłu (150 mm z przodu) uzupełnia górny łącznik z kompozytu Advanced Forged dla maksymalnej sztywności i wytrzymałości przy minimalnej masie.

Regulowana geometria

Flip Chip umożliwia zmianę kąta główki ramy i rury podsiodłowej oraz wysokości suportu dla uzyskania optymalnej charakterystyki jazdy. Można wybrać pozycję niską (kąty główki ramy / rury podsiodłowej 65,5 / 77,2 i 40 mm obniżenia suportu) do szybkiej jazdy w otwartym terenie lub pozycję wysoką (kąty 66,2 / 77,9 i 30 mm obniżenia suportu) na wolniejsze i ciaśniejsze single.

Specyfikacja
  • Rozmiary
    S, M, L, XL
  • Kolor
    Carbon / Hematite
  • Rama
    Kompozyt Advanced - przedni i tylny trójkąt, 135mm zawieszenia Maestro, flip chip, oś przelotowa 12x148mm, max. szerokość opony 2.5", max. wielkość tarczy mechnizmu korbowego 34t
  • Widelec
    Fox 36 Float Rhythm, skok 150mm, GRIP, Boost 15x110 Kabolt, 44mm offset, custom tuned for Giant
  • Tylny amortyzator
    Fox Float DPS Performance, 185/55, custom tuned for Giant
  • Kierownica
    Giant Contact TR35, 780x35mm, wznios 20mm
  • Chwyty
    Giant Tactal Pro Single S:120mm, M:120mm, L:130mm, XL:130mm
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact SL XC, 35mm
  • Wspornik siodła
    TranzX travel, regulowany skok, S: skok 120-150mm / 30.9 x 459mm M: skok 140-170mm/ 30.9 x 499mm L: skok 170-200mm / 30.9 x 525mm XL: skok 170-200mm / 30.9 x 525mm
  • Siodło
    Giant Romero SL
  • Pedały
    Brak
  • Manetki
    Shimano SLX SL-M7100, 1x12
  • Przerzutka przednia
    N/A
  • Przerzutka tylna
    Shimano SLX RD-M7100
  • Hamulce
    Shimano Deore BR-MT6120, hydrauliczne, tarcze Shimano RT-66 [P]203mm, [T]180mm
  • Dzwignie hamulca
    Shimano Deore BL-M6100
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano SLX, 10-51
  • Łańcuch
    KMC X-12
  • Mechanizm korbowy
    Shimano M511, 30t
  • Srodek suportu
    Shimano, press fit
  • Obręcze
    Giant TRX 2 Carbon 29 WheelSystem
  • Piasty
    Giant TRX 2 Carbon 29 WheelSystem
  • Szprychy
    Giant TRX 2 Carbon 29 WheelSystem
  • Opony
    [P] Maxxis Minion DHF 29x2.5 WT, 3C MaxxTerra, EXO, TR [T] Maxxis Aggressor 29x2.4, EXO, TR, bezdętkowe
  • Dodatki
    Zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, łyżki do opon, klucz do zaworu, instrukcja)
  • Waga orientacyjna
    W branży rowerowej nie ma standardu porównywania wagi rowerów między segmentami lub markami. Wielu producentów podaje najniższą możliwą wagę roweru. Różnice zależą od wielkości ramy, użytych materiałów, wagi osprzętu i akcesoriów. Dlatego najlepszym sposobem, aby ocenić wagę konkretnego roweru jest jego wypróbowanie. Sugerujemy wizytę u lokalnego dystrybutora, który zważy wybrany rower. Wszystkie rowery Giant są zaprojektowane tak, aby oferowały jak najlepszą w swojej klasie wagę i jakość jazdy.

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  ML
  LOW | HIGHLOW | HIGH
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)43016,946518,3
BKąt podsiodłowy (degrees)77,2° | 77,9°77,2° | 77,9°
CDługość górnej rury (mm) (inch)59723,5 | 59523,462924,8 | 62724,7
DDługość główki ramy (mm) (inch)1003,91104,3
EKąt główki ramy (degrees)65,5° | 66,2°65,5° | 66,2°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)441,7441,7
GTrail (mm) (inch)125,14,9 | 119,54,7125,14,9 | 119,74,7
HBaza kół (mm) (inch)120547,4123948,8
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)43817,243817,2
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)401,6401,6
KStack (mm) (inch)62124,463124,8
LReach (mm) (inch)4561848619,1
MPrzekrok (mm) (inch)72928,775229,6
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)78030,778030,7
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)401,6502
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,7
QRozmiar kół 29"29"

Technologie

Technologia Advanced Composite
Technologia Advanced Forged Composite
System zawieszenia Maestro
OverDrive
System Giant Tubeless
Flip Chip - Maestro