Skip to main content
{{product.Name}}
{{product.Name}}
{{ product.ProductAward.Quote }}

Vall E+ Pro

2021

14 999 zł

Kontakt

Jaki jest mój rozmiar?

PORÓWNAJ

Udostępnij

EPICKIE WYPRAWY W ZASIĘGU RĘKI - ZDOBYWAJ SZCZYTY SWOICH MARZEŃ.

Główne korzyści

Dostępny i niezawodny

Nowe szlaki i doświadczenia są na wyciągnięcie ręki dzięki niezawodnemu akumulatorowi EnergyPak Smart 625 Wh, który oferuje 200 km zasięgu. Silnik SyncDrive Pro, z technologiami firmy Yamaha, zapewnia 80 Nm momentu obrotowego i oferuje sześć ustawień wspomagania, w zakresie od 100 do 360%.

Zintegrowana konstrukcja

Wraz ze zintegrowanym czujnikiem prędkości, akumulator EnergyPak Smart jest wbudowany w rurę dolną i łatwo dostępny.

Płynna jazda

Technologia Smart Assist wygładza nierówności podczas jazdy, a łatwo dostępne i proste w użytkowaniu rozwiązanie RideControl ONE na kierownicy umożliwia wybór funkcji wspomagania pedałowania i sprawdzanie poziomu naładowania akumulatorów.

Za co go uwielbiamy

Niezależnie od tego, czy chcesz jeździć szybciej, dalej czy też zupełnie spokojnie, Vall E+ Pro zabierze Cię poza Twoje granice. Dostosuj tryb jazdy za pomocą RideControl ONE zamontowanego na kierownicy, który łączy się z aplikacją, aby wyświetlić informacje dotyczące jazdy, takie jak poziom baterii i poziom wsparcia. Vall E+ Pro jest wyposażony w najwyższej klasy silnik SyncDrive Pro, który oferuje sześć trybów wspomagania od 100-360%, w tym tryb Smart Assist. Rowery w rozmiarach XS i S są wyposażone w 27,5-calowe koła, a w rozmiarach M i L - w 29-calowe. Dzięki połączeniu zintegrowanego akumulatora i odpowiedniej konstrukcji silnika, filozofia projektowania Liv 3F zapewnia efektywną i komfortową jazdę. Widelec z zawieszeniem 120 mm i płynna integracja mocy pozwalają na szybsze dotarcie do celu i pokonywanie bardziej stromych tras, dzięki czemu możesz cieszyć się widokami i zjazdami.

Specyfikacja
SilnikGiant SyncDrive Pro, powered by Yamaha
Jednostka sterującaGiant RideControl Ergo
Panel sterującykompatybilny z wyświetlaczami bezprzewodowymi
AkumulatorGiant EnergyPak Smart 625Wh kompatybliny z Giant EnergyPak Plus Range Extender
RozmiaryXS-S: 27.5 / M-L: 29
KolorCiemny opal
RamaAluminium ALUXX SL, Overdrive 1½ - 1⅛", oś przelotowa 148x12mm, zintegrowane mocowanie nóżki KS18
WidelecSR Suntour Raidon 34 Boost Air LOR 120mm, Tapered 1½ - 1⅛", blokada
Tylny amortyzatorN/A
KierownicaGiant Connect TR Riser 31.8x690~750mm
Wspornik kierownicyGiant Contact
Wspornik siodłaGiant 30.9mm, mikro regulacja na dwie śruby, kute aluminium
SiodłoLiv Sport
PedałyN/A
ManetkiShimano Deore, 11-Speed
Przerzutka przedniaN/A
Przerzutka tylnaShimano Deore, 11-Speed, Shadow+
HamulceShimano BR-MT200, tarczowe hydrauliczne, 180mm
Dzwignie hamulcaShimano BL-MT200
Kaseta / WolnobiegShimano CS-M5100 11-51T 11-Speed
ŁańcuchKMC e11 Sport EPT e-bike optimized
Mechanizm korbowyPraxis Wavetm 36T, kuta na zimno stal premium 4130 Praxis e-Cadet+
Srodek suportuN/A
ObręczeGiant XCT 29/27.5 Tubeless 25mm e-bike optimized
PiastyGiant eTracker Boost, Sealed cartridge bearing, 6-bolt, [P] 110x15 [T] oś przelotowa 148x12mm
SzprychyStal nierdzewna
OponyMaxxis DHF 29x2.5" / 27.5x 2.5" WT, zwijane,60TPI TLR EXO [P] Maxxis Aggressor 29x2.5" / 27.5x 2.5" WT, zwijane,60TPI TLR EXO [T]
DodatkiGiant EnergyPak 6A Smart
Waga23,50 kg

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.

Najważniejsze informacje

1 2 3 4 5 6 7 8 Najważniejsze informacje

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

  • XS
      152 cm5’0”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 181 cm5’11”
bike diagram
  XSSML
Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)36514,440515,944517,548519,1
Kąt podsiodłowy (degrees)74,0°73,5°73,0°73,0°
Długość górnej rury (mm) (inch)5602256522,259523,461524,2
Długość główki ramy (mm) (inch)1104,31154,51054,11154,5
Kąt główki ramy (degrees)68,0°68,0°68,0°68,0°
Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)421,7421,7461,8461,8
Trail (mm) (inch)103,84,1103,84,199,53,999,53,9
Baza kół (mm) (inch)113044,5113044,5116145,7118246,5
Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)47518,747518,747518,747518,7
Obnizenie srodka suportu (mm) (inch)502502451,8451,8
Stack (mm) (inch)62124,462624,662524,663425
Reach (mm) (inch)382153801540415,942116,6
Przekrok (mm) (inch)68126,870427,774929,577730,6
Szerokość kierownicy (mm) (inch)69027,269027,275029,575029,5
Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)401,6502502602,4
Długość ramienia korby (mm) (inch)1656,51656,51706,71706,7
Rozmiar kół 27.5+27.5+29"29"

Technologie

Technologia Aluxx SL
HYBRID CYCLING TECHNOLOGY (HCT)
SyncDrive Pro
RideControl ONE
Filozofia 3F

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.