NOWOŚĆ
{{ productAwardLocalized.Quote }}

XTC SLR 29 2

5 799 zł

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

COVID-19. Sklepy rowerowe pozostają otwarte. Nie zwalnia nas to jednak z zachowania reżimu sanitarnego i wspólnego dbania o nasze bezpieczeństwo. Bardzo prosimy wszystkich Państwa, którzy odwiedzają sklepy rowerowe w całej Polsce, o przestrzeganie zaleceń i zasad higieny oraz stosowanie się do obowiązujących przepisów, a także komunikatów pracowników sklepów. Razem damy radę!

Udostępnij

Zdobywaj podjazdy, przyspieszaj na płynnych singlach i utrzymuj prędkość na zmiennym szlaku. Ten lekki, aluminiowy 29er zapewnia wydajność i wyważoną kontrolę.

Główne korzyści

Lekkość i przyspieszenie

Najlżejsza sztywna rama aluminiowa MTB w historii Gianta pozwala zawodnikom XC szybciej podjeżdżać i przyspieszać.

Niezmienna skuteczność

Najlepszy w klasie stosunek sztywności do masy sprawia, że zupełnie nowy XTC SLR 29 ustanawia nowy standard wydajności aluminiowych rowerów XC.

Pewność i kontrola 29era

Większe koła 29 cali są świetne na wyboisty teren, utrzymując prędkość na technicznych podjazdach i oferując pewność jazdy na szybkich, nierównych zjazdach po singlach.

Specyfikacja
  • Rozmiary
    S, M, L, XL
  • Kolor
    Grenadine, Black
  • Rama
    ALUXX SLR-Grade Aluminum, max. szerokość opony 2.4", max. wielkość tarczy mechnizmu korbowego 36t
  • Widelec
    Giant Crest 34 RRL, skok 100mm, 15x110, manetka blokady
  • Tylny amortyzator
    brak
  • Kierownica
    Giant Connect XC, 740x31.8mm
  • Chwyty
    Giant Sole-O
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact
  • Wspornik siodła
    Giant Connect, 30.9mm S:375mm, M:375mm, L:400mm, XL:400
  • Siodło
    Giant Sport
  • Pedały
    Brak
  • Manetki
    Shimano Deore M-6100, 1x12
  • Przerzutka przednia
    N/A
  • Przerzutka tylna
    Shimano Deore M-6100
  • Hamulce
    Shimano BR-MT200, hydrauliczne, tarcze Shimano RT-10 [P]180mm, [T]160mm
  • Dzwignie hamulca
    Shimano BR-MT201
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano Deore, 10-51
  • Łańcuch
    KMC X-12
  • Mechanizm korbowy
    Praxis Cadet, 30t
  • Srodek suportu
    Praxis, press fit
  • Obręcze
    Giant XCT 29", aluminiowe, 25mm wewnętrznej szerokości
  • Piasty
    Shimano MT410B
  • Szprychy
    Sapim Leader, 28/28
  • Opony
    Maxxis Recon Race 29x2.25, zwijane, TLR, EXO, bezdętkowe
  • Dodatki
    Zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, klucz do zaworu, instrukcja)
  • Waga orientacyjna
    W branży rowerowej nie ma standardu porównywania wagi rowerów między segmentami lub markami. Wielu producentów podaje najniższą możliwą wagę roweru. Różnice zależą od wielkości ramy, użytych materiałów, wagi osprzętu i akcesoriów. Dlatego najlepszym sposobem, aby ocenić wagę konkretnego roweru jest jego wypróbowanie. Sugerujemy wizytę u lokalnego dystrybutora, który zważy wybrany rower. Wszystkie rowery Giant są zaprojektowane tak, aby oferowały jak najlepszą w swojej klasie wagę i jakość jazdy.

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)380154311747518,752520,7
BKąt podsiodłowy (degrees)74,0°74,0°74,0°74,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)59523,461424,26352566526,2
DDługość główki ramy (mm) (inch)953,7953,71054,11154,5
EKąt główki ramy (degrees)69,5°69,5°70,0°70,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)512512512512
GTrail (mm) (inch)94,93,794,93,794,93,794,93,7
HBaza kół (mm) (inch)111744113644,7115245,4118346,6
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)44017,344017,344017,344017,3
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)582,3582,3582,3582,3
KStack (mm) (inch)60723,960723,961824,362824,7
LReach (mm) (inch)42116,644017,34581848519,1
MPrzekrok (mm) (inch)72728,675729,878530,981832,2
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)74029,174029,174029,174029,1
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)602,4702,8803,1903,5
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,9
QRozmiar kół 29"29"29"29"

Technologie

Technologia ALUXX SLR
OverDrive
System Giant Tubeless

Najnowsze wiadomości